reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kachna, dziś ten szew? Trzymam kciuki:)

Marta, cieszę sie z wieści od Ciebie:))

Edenlayn, mam nadzieję, ze pierwszą noc z Maluszkami upłynął w miarę spokojnie ;)

&&&&& za teatujace! :)
 
Marzec:

05: moniusia_ - wizyta w trakcie stymulacji
07: moniusia_ - punkcja (?)
08: Ewa651 - wizyta w szpitalu prowadzącym ciążę
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika :)
14: westaice - wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji
17: madzionga - usg :)
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :)

_______________________

najki, co tam Kochana nic nie piszesz, czekam!

marta, pięknie!!! :)

 
JESTEM! :) Kropka piękna! :) :) Zamazana, podobna zupełnie do niczego ale to moja Kropka :) :) Się normalnie popłakałam na fotelu :)Dzięki Madzionga :) W środę badania krwi itd...Muszę zrobić ekg bo coś mi serce łomoce ostatnio :( Już tak kiedyś miałam jak się przetrenowałam ale potem przeszło_Od transferu znowu powróciło :(
Wg. usg to 6 tydz. ciąży, Madzionga a u Ciebie???Co to wogóle znaczy?Przez to wszystko zapomniałam dopytać pana doktora :( Kolejne usg za 3 tyg., 24-tego :)
Wspaniała wiadomość gratulacje i cieszę się z Wami z Waszego szczęścia Buziale
 
reklama
Do góry