reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magda, kachna, onadlaniego - dzięki dziewczyny. Ja czekam, ale na nową stymulację. Nie mam już żadnego mrozaka..
Uczestnicząc w programie, nie można mieć żadnej płatnej wizyty czy procedury. Musiałabym zrezygnować z programu. I tak niedługo się kończy. Poczekam. Tak sobie myślę, że marzec już za pasem...a program do czerwca. Zostaną 3 miesiące. Tylko 3...
Kachna, to nic nie da...dzwonię, ale tylko na infolinie, na której nic nie wiedzą. Do kliniki piszę maile. Ostatnio Pani oddzwoniła, że wciąż muszę czekać, nie ma mnie na liście osób, które aktualnie obdzwaniam. Żebym była cierpliwa i żebym dosłała lekarzowi wyniki histeroskopii, jak już będę miała. Tyle.
Zwariować można

Agatek zdrówka! i pięknych jajec życzę
 
reklama
Magda, kachna, onadlaniego - dzięki dziewczyny. Ja czekam, ale na nową stymulację. Nie mam już żadnego mrozaka..
Uczestnicząc w programie, nie można mieć żadnej płatnej wizyty czy procedury. Musiałabym zrezygnować z programu. I tak niedługo się kończy. Poczekam. Tak sobie myślę, że marzec już za pasem...a program do czerwca. Zostaną 3 miesiące. Tylko 3...
Kachna, to nic nie da...dzwonię, ale tylko na infolinie, na której nic nie wiedzą. Do kliniki piszę maile. Ostatnio Pani oddzwoniła, że wciąż muszę czekać, nie ma mnie na liście osób, które aktualnie obdzwaniam. Żebym była cierpliwa i żebym dosłała lekarzowi wyniki histeroskopii, jak już będę miała. Tyle.
Zwariować można

Agatek zdrówka! i pięknych jajec życzę
Przykre to jest ; (( najgorsze to czekanie. Najki napisz mi tylko od kiedy ty należysz w programie? Bo popatrz na mnie,ja dostałam się w 2013 i w 2015 bez problemu mnie przyjeli na kontynuację ,Pani gin.powiedziała że jeśli teraz się nie uda to od razu podchodzimy do stymulacji , kurcze to czemu tak zwlekaj z tobą :errr::errr::errr:
 
Najki no to zeczywiscie można zwariować. Ja jestem w gorącej wodzie kàpana i pewnie by mnie mąż do psychiatryka musiał zawieść w takiej sytuacji jak jesteś. Trzymam kciuki żeby wreszcie zadzwonili.
 
Najki, wkurzajaca jest ta cała sytuacja... niby 3miesiące, ale dla nas to mnóstwo czasu.. a może podjedziesz do kliniki i dopytasz, bo ta infolinia to jakaś porażka.
Niech szybko przyjdą dobre wieści!!!

Agatek, zdrówka i owocnej punkcji!
 
LUTY:

23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
23: martka83 - usg po hiperce

24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
25: madzionga - pierwsze usg :-)
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28: anika11 - usg u gina prowadzącego ciążę :-)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn -
termin CC :-)
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji


__________

najeczko, strasznie mi Ciebie szkoda. tyle nerwów.. codziennie zaglądam czy może już zadzwonili z dobrymi wieściami... Kto jest tam Twoim opiekunem?

Chciałabym zajść teraz naturalnie, żebym mogła Ci odstąpić Kraków;p hehe swoją drogą ciekawe czy takie coś by się udało ;p
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa zaczęłam obecnie 1 procedurę do in vitro .5 dni zastrzyków kontrolne usg i nie widać żadnych jajeczek czy któraś z was tak miała ze dopiero w 7 dniu zaczęło się coś dziać. ? Jestem załamana jutro kolejne usg 7 dzień stymulacji
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa zaczęłam obecnie 1 procedurę do in vitro .5 dni zastrzyków kontrolne usg i nie widać żadnych jajeczek czy któraś z was tak miała ze dopiero w 7 dniu zaczęło się coś dziać. ? Jestem załamana jutro kolejne usg 7 dzień stymulacji

Witaj. Hm kurcze nie słyszałam o czymś takim tutaj. Czym byłaś stymulowana i jakie dawki? Jaka rezerwa?
 
Do góry