reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess ❤ fajowooo:))) a komuś jeszcze się pochwaliłaś swoim cudem? Rodzince?:)
Inka hej :) a jak u Ciebie się sprawy mają? "Ostatnia próba styczeń 2016"...czekasz na nową stymulację? transfer?

Witam nowe koleżanki :)
 
reklama
Hess ❤ fajowooo:))) a komuś jeszcze się pochwaliłaś swoim cudem? Rodzince?:)
Inka hej :) a jak u Ciebie się sprawy mają? "Ostatnia próba styczeń 2016"...czekasz na nową stymulację? transfer?

Witam nowe koleżanki :)

Najki w czwartek mam histeroskopie i jak bedzie ok to sie stymuluje, musiałam przełożyć wszystko o 1 cykl, nie udalo mi sie zrobic histeroskopi w grudniu bo wypadało w święta.
 
aaaa no to kciuki, żeby było bezboleśnie i wszystko OK :)
ja też czekam na histeroskopię i stymulację :) tylko histero jakoś w lutym a stymulacja, mam nadzieję, w marcu

Przypomniij proszę, Ty jesteś w programie MZ?
 
aaaa no to kciuki, żeby było bezboleśnie i wszystko OK :)
ja też czekam na histeroskopię i stymulację :) tylko histero jakoś w lutym a stymulacja, mam nadzieję, w marcu

Przypomniij proszę, Ty jesteś w programie MZ?


Dzięki :) wzajemnie.
niestety z mz wykorzystałam juz wszystkie próby to bedzie juz 5 i ostatnia
 
Cześć dziewczyny,
dawno tu nie zaglądałam, bo chciałam sobie przewietrzyć głowę od bolesnego tematu

Teraz już mi trochę lepiej i z nowymi siłami wracam do wyzwań :)
20.01 wybieramy się do nowego lekarza na konsultację, liczę, że zleci mi jakieś nowe badania.
Do nOwum wrócimy ze względu na tylko jeden drożny jajowód,

Hess wspaniałe wieści :) i to jeszcze naturals, lepiej być nie mogło! Gratuluję :)

annamaria co u ciebie?
Bierzesz może colostrum? To podobno wspomaga organizm przy tych komórkach nk.
 
reklama
Do góry