reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny !
Ratujcie ... Chyba zwariuje ... Nie moge sie na niczym innym skoncentrować ... Siedzę i czytam o criotransferZe który mnie czeka jak wszystko dobrze sie ułoży juz w przyszłym tygodniu .
Moze któraś bedzie miała ochotę opowiedzieć mi jak to u niej było , tzn w którym dniu cyklu lekarze decyduja sie na odmrożenie mrozaczka i przygotowanie do transferu w mojej sytuacji 5 dniowy Blastus....
Aaaaaaaaaaaa zwariuje [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Munika1979 cudowna wiadomość !!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Zanetaanna - zarodek rozmrażają tego samego dnia co jest transfer. Dzień transferu zależy od tego jakie masz endo. Ja np crio miałam w 20 dc. Ale są też takie co miały wcześniej albo nieco później.
Na transfer trzeba przyjąć z pełnym pęcherzem.
 
Fruit w pracy jestem wiec pomoge zdalnie ile sie da;)
Wejdz sobie na str Invicty/Wroclaw i wejdz w promocje. Tam masz panel nieplodnosci meskiej i zenskiej i wszystkie mutacje sa wymienione w szczegolach:)
U mnie doktora sie zdziwila ze ich nie mam bo ona zleca ja wszystkim juz przy kwalifikacji
 
Fruit lekarz rodzinny może dać tylko skierowanie do poradni genetycznej. Tam będziecie mieć długą rozmowę z genetykiem i on zleci dopiero badanie u nas oprócz kariotypow zlecił mężowi jeszcze CFTR bo była podstawą ze względu na jakość nasienia
 
Munika1979 pięknie :tak: cieszę się razem z tobą i trzymam kciuki za piątek

Zanetaanna mój criotransfer był w 18dc, blastocystę rozrazali rano więc szczerze mówiąc trochę się bałam, że zadzwonią z kliniki i powiedzą, że zarodek obumarł. Ale tak się nie stało :-)
 
Ostatnia edycja:
Munika gratuluje i oby beta ładnie przyrastala:)
Hess rewelacyjny pomysł mam nadzieję ze Emi Nas jakoś pomieści;
Najki dziekuuje za nawigację sle tak jak Kachna napisala mam tylko slierowanie do poradni genetycznej takze martwilam sie na zapas ale tak na marginesie trafilam na młodego sympstycznego lekarza ktory jeszcze chyba nie znudził sie swoja pracą i traktuje pacjenta indywidualnie jeszcze sam od siebie zlecil mi badania ma przeciwciala antyfosfolipidowe to badanie ma zwiazek z lrzepnieciem krwi i zagniezdzaniem sie zarodka zaraz czegos bede szukała uswiadomil mi że my kobiety po ivf po stymulacji mamy wieksze prawdoodobienstwo zachoriwania na raka jajnika i bedziemy miec wczesniej menopauze przez to ze sztucznie hodujemy tyle jajec !!!! Nie mam podstaw zeby mu nie wierzyć sam przyznal ze nikt o tym nie mowi głośno tym bsrdziej kliniki zajmujace sie leczeniem niepłodności ale mimo wszystko mnie nie zrazil ;) do kolejnego podejscia tylko jestem bardziej swiadoma kpnsekwencji takze zaraz po udanym ivf przygotowuje sie do menopauzy haha powiedzial ze tyle ile jajek wyhodujemy podczas stymulacji o tule wczesniej jest prawdopodobienstwo wczesniejszej menopauzy

Zanetaans ja mialm podawane crio w 22dc mislam mrozaki szescidniowe w tym bladtocysta i morula
 
Ostatnia edycja:
reklama
Żaneta, U mnie crio 6dniowej blastpcyaty było w 23oc. Wszystko od Endo zależy. Powodzenia!

Ja mam dziś kiepski dzień. Tak jakoś na myślenie o moim Kropku mnie wzięło :( koleżanka, z która równo dowieedzialysmy sie, że jesteśmy w ciąży, napisała po dzisiejszej wizycie, że wszystko u nich dobrze. Cieszę się, bo naprawdę jest mi bliską i dobrze jej zycze. Ale moje serce złamane :(
 
Do góry