reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny powracam. Dziś jadę do lekarza i mam pytanie do dziewczyn które przeżyły to co ja. Jakie badania powinnam zrobić po poronieniu zatrzymanym w 7 tygodniu. Podpowiedzcie co miałyście robione przed następnym podejściem. Z góry dziękuję za odp.
 
Już się uspokoiłam, przy ciąży pozamacicznej, nie miałabym takiego przyrostu bety, jaki mam.
Może faktycznie nie było widać pęcherzyka przez brzuch, albo po prostu wczoraj było za wcześnie, aby go zobaczyć.
 
.szkrabek - Kachana, już wyzdrowiałam, czuję się dobrze. No może ciutke mi jeszcze w zatokach coś siedzi, a raczej spływa, ale u mnie to norma, że zatoki ostatnie się doleczają.

kate_p7 - jak tam Twoja punkcja, jak się czujesz?

calineczkaa - nie marudź, moim zdaniem to za wcześnie by pęcherzyk było widać przez brzuch. Przecież ginekolodzy robią chyba do 12tc usg dopochwowe. więc nie martw się na zapas. Poza tym dziewczyny piszą, że widać go od bety 1000....a dodatkowo tamten lekarz może nie znać się na tym, bo on od czego innego jest.
Torbiel natomiast to pewnie nic złego, pewnie zrobiła się na pęcherzyku i sama zejdzie za jakiś czas. Ja miałam torbiel 2,3 mm i zeszła po 2 tygodniach. Podobno mogą się pojawiać po tych naszych stymulacjach. Ja nigdy wcześniej nie miałam torbieli.

agulla84 - podoba mi się Twoje dzisiejsze nastawienie :)

dariaa16 - współczuję przeziębienia, ale lecz się domowymi sposobami, spróbuj dziś zadzwonić do kliniki i dopytać co i jak. I Kobieto - trochę więcej wiary w swojego Kropka :)
 
Ostatnia edycja:
dariaa16, szkrabek można brać aspiryna. aspiryna to kwas acetylosalicylowy jest on też w acardzie który często lekarze każą brać po transferze nie powinien zaszkodzić.

Calineczka nie denerwuj się wszystko będzie ok , nie bez powodu pierwsze usg robi się dopochwowo :tak:

Olusia co tam ? pokoik gotowy? :-)
 
Andromeda i Agulla – ja nadal trzymam kciuki za Wasze Kropeczki. Niech się wgryzają. Darii – dziękuję. O Molli nic nie wiem. Ona tak zniknęła nagle i więcej się nie odezwala. Myślę o Niej nieustannie.
Calineczka – świrujesz. Ale kto Ci zabroni? W końcu jesteś w ciaży i masz pełne prawo:-). Powodzenia na usg, tylko błagam nie załamuj się jak nic nie bedzie widać jeszcze. Byłaś umówiona na 9.03 i to była pewna data. A dziś może być tak, że nic jeszcze nie zobaczysz​
 
Fusun, ktoś jeszcze musi do Nas dołączyć na te listopadówki!!!!!Daria?Agulla?Ktoś jeszcze chętny?;-)I Nasza Kate oczywiście, też by się wbiła;-)I Kate23!!!!
 
reklama
ja takze wierze w zarodeczki andromedy i agulli :)!!!!:tak: bardziej niz w swojego małego biedaczka ktorego dopadlo jeszcze przeziebienie, ale mam nadzieje jeszcze oby do jutra rano beta i nerwy co nam pokaze...
 
Do góry