reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No mój źle reagował na te witaminki, a po profertilu miał 100 % nieruchomych!!!!!!!!!!A teraz ma 66 % wolnych postępowych. Tylko Kate do ineminacji muszą być te szybkie plemniki, kategorii A. Wcześniej miał takie ok. 10-12 %, ale widać ilościowo plemniki podskoczyły, to i nasienie to bardzo szybkie zanikło. Tak zazwyczaj jest coś za coś.
Mój piąty zarodek to była morula P8C, a w 5 dobie była P8B.
Kate, zobaczysz, że wyprodukujesz niezłe zarodki. Patrz na mój przykład, było jujowo, teraz jest w miarę ok.
 
reklama
@Agulla - W GC - mają program 2+1 - 13900 za 3 procedury IVF + leki + badania + mrożenie + transfery.. My w tym jesteśmy. Ja tej kasy nie liczę, ale przez te 2 lata parę dyszek już poszło - częściowo zupełnie niepotrzebnie.

Teraz w GC jest nowa oferta : 30kPLN za IVF "do skutku". Jak w 4 procedurach IVF nie będzie pozytywnego rezultatu = ciąży - zwrot kasy dla pacjenta. Musisz się zorientować.
 
Moje chodzące encyklopedie medyczne kiefy się bierze DHEA ? Mam zrobić jakieś badanie żeby brać te witaminy. ? I koenzym Q10 warto zażywać. ? Na co on ma wpływ ?
 
Jola, przede wszystkim na jakość komórek ma wpływ. Mi lekarz nie kazał zbadać tego hormonu, a i tak musiałam go brać. Dokładnie w necie jest napisane.
 
@Agulla,
W tym 13900 są 3 procedury IVF z punkcją i zapłodnieniem oocytów + transfery świeżych zarodków po punkcji.
Płacisz za leki - ale Ty się łapiesz na refundację, mrożenie i ewentualne kolejne transfery.
Wizyty lekarskie z USG są w cenie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Calina obyś miała racje, i żebyśmy już przeszły na inny wątek - ciężarówkowy!:happy:

Jolka DHEA nie jest wskazane przy PCOS, albo wysokiej androgenizacji, więc lepiej sobie zbadać ten hormon jeśli lekarz sam go nie da. Generalnie po 35r.ż. poziom tego hormonu spada, a odpowiada on za jakość komórek.
Koenzym Q10. poprawia ukrwienie, oraz regeneracje komórek wpływa na jakość DNA w oocytach, tez po 35 r.ż jest produkowany w mniejszym stopniu przez wątrobe.
 
Do góry