reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiu_77 Niema tego złego co by nam nie wyszło:-p
Lepiej to zrobić raz a dobrze, a nie zaczynać i kończyć na starcie. Może przy histero jakaś ryska na zagnieżdżenie, i będzie piękny brzuszek rósł przez 9 miesięcy:happy2:

calineczkaa to ty już po wizycie?
 
reklama
calineczkaa ale żeście sobie wykombinowały:-p jedna 17.00 druga 17.30, czy to przypadek? bo to chyba nie możliwe, chociaż gdyby z dużym wyprzedzeniem...
 
Migotka gratulacje, i trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :-)

A ja mam tez pytanko: w programie z MZ nie można transferować 2 zarodków poniżej 35 r.ż., a jak to jest z mrożonymi zarodkami, czy podczas crio mogą transferować dwie blastki?
 
Kate ja 1 transfer miałam z 1 blastki. Dwa kolejne po 2 zarodki. U mnie pytają czy chcemy 1 czy 2, a decyduje embriolog. Nie mam 30 więc to chyba zależy od kliniki.
 
Asia ja póki co podchodzę do tego sceptycznie, poza tym wybiorą 6 i zapłodnią więc ta 17 to tylko rezerwa, choć nie wiadomo ile było dojrzałych. W poniedziałek będę dzwonić do laboratorium to dowiem się czegoś więcej. Póki co odpoczywam bo kiepsko się czuję. Dostałam też Dostinex, ale chyba to normalne przy takiej ilości pęcherzyków.
 
reklama
Do góry