reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dorotav żartujesz chyba.... I musisz teraz z tym latać po lekarzach żeby ktoś to zinterpretowal? Łącze się z tobą w bólu, też bym chciała przespać swieta.... Bo wiem że będę myślała o tym jaki juz miałam mieć bebzol....
 
reklama
Calineczkaa - a mnie Pałka zlecił zrobienie DHEA, kosztowało mnie to 40 zł. Mam w normie,ale pod górna granice. Robilam to w sobotę przet wtorkowa punkcja. I już nie pytałam co to oznacza. A Ty może wiesz?

Kate - i co po wizycie?
 
Kate wstawiala kalendarz pisząc ze wizytę ma o 18.40, moze miala na mysli że już dzisiaj nie zajrzy.... Może da znać jutro rano.....
 
hejka wróciliśmy do domu ok. 21ej w podłym nastroju, więc pisze dopiero dzisiaj.
Lekarz kazał odstawić leki, na usg faktycznie nic nie widział...ale zbadał. Po odstawieniu leków mam dostać ponoć @ bardziej bolesny, obfity i tyle. Co 4 dni ma kontrolować betę jeżeli nie spadnie to znaczy że źle się oczyściło i wracamy po jakieś tabletki, Co prawda lekarz wołałby, żeby samo się oczyściło. Jeżeli będzie cokolwiek dziwnego się działo do poniedziałku, to mam od razu umówić się na wizytę. Jeżeli wszystko będzie w miarę to dopiero w środę. Według niego nie jest to pozamaciczna.
Powiedział, że są plusy tej sytuacji, wiemy na pewno że ja mogę zajść w ciążę. Nie doszukiwał by się tutaj żadnych problemów po mojej stronie. Często, tak się zdarza, a ja mam silny organizm, bo zarodek najprawdopodobniej był wadliwy i mój organizm go odrzucił:-(

to tyle jak nas zakwalifikują to zaczynamy rządówkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorotav Łącze się z tobą w bólu, też bym chciała przespać swieta.... Bo wiem że będę myślała o tym jaki juz miałam mieć bebzol....

no to ja też dołączam się do was - jakaś tabletka na spanie? jak myślę o świetach to jest mi mega przykro a jeszcze mój mąż ma dyżur w święta idzie na noc więc już mi się płakać chce :-(u mnie jak by było dobrze to byłby jakiś 7-8 tydzień :-(wreszcie święta był b takie jakie powinny:-(


Kate strasznie mi przykro :-(ale mam to samo.......pocieszam się tylko tym, że się udało, że po 3 latach prób, badań wreszcie coś drgneło , szkoda że skończyło się tak jak się skończyło ale teraz mam większą wiarę w to, że się w końcu uda i będę mama. Na razie musisz dojść do siebie przede wszystkim psychicznie i walczyć dalej razem z nami:-)trzymaj się kochana.
 
Do góry