reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
calineczkaa wlasnie byłam u lekarza bo się przeziębiłam jak bym mało stresów miała:-( zwolnienie mam znowu na tydzień...ja niestety mam bardzo stresującą i do tego teratogenną pracę:-p bo pracuję przy chemikaliach więc L4 obowiązkowe.. mój M mnie namawiał na zrobienie bety dzisiaj :-D bo chce sprawdzić czy przyrasta:-p próbuję sobie cały czas mówić, że będzie dobrze i jego też pocieszać...ale boję się chyba bardziej niż on...:-p nawet alab znalazł blisko przychodni...na szczęście do 12ej można było oddawać krew:-p

danii kciuksay zaciśnięte cały czas:-)

Quinnie
faktycznie dziwne to wszystko...a czym się zajmujesz?? mój M np. jest informatykiem i mu lekarz powiedział ze najprawdopodobniej bezplodnosc to jego choroba zawodowa bo se jajka zagotował tak ajk kierowcy czy rowerzyści:-p
 
Ostatnia edycja:
Kate mi chyba choroba zawodowa nie grozi, bo przez lata praciwalam z chorymi dziecmi, dopiero od 2 lat pracuje w biurze, ale wbrew pozora nie jest to siedzaca praca.....ciągle jestem w biegu :(
 
Anula pytałaś czy dostałam odpowiedź dlaczego zarodki przestają się dzielić po 3 dobie:baffled: dalej nie wiem:baffled:
U mnie jest podejrzenie endometriozy ale tylko podejrzenie bo nie ma oznak w macicy i histero nic nie wykazała, cień jest rzucony przez torbiel którą mialam 6 lat temu i z wyniku histopatologiczneo wyszło cistus picea czyli podobno torbiel czekoladowa:crazy: Do tego moje niskie AMH, choć według najnowszych odczyników mam 1,2 a dwa lata temu miałam 0,4:szok:
Tylko jeden jajnik, bo drugi mi rzeżnicy wycieli przy usunięciu torbieli. M ma słabe nasienie a przy ostatniej procedurze wręcz tragicznie ale licze że tym razem będzie lepiej. No i wykryliśmy ureaplasmę u M co powoduje właśnie "upośledzenie" plemnikow. Ja o dziwo nie mam tej bakteri więc mi w implantacji to nie przeszkadza. A do tego mam dwie mutacjie w genotypie MTHFR.
Więc dużo tego:-pAle jest wiele dziewczyn którym się udało a miały podobne problemy lub gorsze i wcześniej niż przy 5 procedurze:baffled:Widocznie miałam pecha, ale może w końcu sie słońce do mnie kiedyś uśmiechnie
Może wiekokowo nie jestem naajstarsza na forum bo należe do średniaczek z moimi 30 wiosnami ale z liczbą pełnych procedur ivf a miałam 4 to juz nie wiele jest dziewczyn. Chyba Tylko Dani
Danii a własnie za Ciebie kciuki i za Twoją blastulę żeby ładnie sie wgryzła:tak:
 
Migotka nie mówię ze tak musi być na pewno ale znam dwóch kierowców którzy mają po dwojke dzieci a teraz koło 40 są i mają wyniki gorsze niż mój mąż. Nie ma reguł na przykład mowi się ze faceci nie powinni się kąpać w gorącej wodzie, a np. mój brat tak jak ja kąpiemy się we wrzątku:-) i jest zdrowy hiperpłodny :-p szczerze niby są jakies wytyczne ale... są wyjątki od reguły, albo potwierdzajace regułe:-p btw ciesze się że mąż zdrowy to chyba ma ogromne znaczenie czy te zarodki dochodzą do blastki w odpowiednim czasie:-(
 
Danii trzymam kciukasy :-)

Aisa79 czekam na dobre wieści :-)

Bunieczek Twoje myśli nie są odosobnione...myślę ,że każda z nas , a napewno ja takie miewała. Cieszymy się szczęściem innych , bo daje nadzieję , ale w środku zazdrościmy i mamy właśnie żal ,że to nie my :-(


A ja jestem po wizycie . Mam czekać na @ i w drugim dniu zacząc brać Menopur 150 , Puregon 50 i encorton. Puregonu jeszcze nie miałam, oby dał efekty :tak:

Ale przezyłam też chwile grozy....jak lekarka zobaczyła dodatni HCV u mojego M. Złapała za telefon z pytaniem " czy są jakieś obostrzenia w programie rządowym przy HCV dodatnim partnera" ...aż miałam się rozpłakać , ale szybko powiedziała,że nie ma nic takiego , tylko do embriologów trzeba notkę napisać ...ufff
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asia77 to kiedy teraz masz podglądanko cos mi się ubzdurało że to jutro? czemu się nie upomniałaś??;-)

Aisa79 i jak tam z moim chłopakiem?? :happy2:


Danii już 13ta?????????????:happy:


GRUDZIEŃ


03: Aisa79 - wizyta u genetyka
03: Danii - wysoka beta!

04: kate_p7 - druga wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - trzecia wysoka beta!
08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Do góry