reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sakatynka - powiedział tylko, że 27 kumulusow, z czego pewnie kilka będzie niedojralych, a kilkanaście będzie dobrych, więc będzie z czego wybierać.

A nie wiedziałam, że już dziś mogą dzwonić. Jutro będą dopiero. W recepcji zgłosiłam i Pani coś zaznaczyła. A potem mam sie już z embriolog umawiac.
 
reklama
sykatynka poczekaj z takimi wnioskami dobrze:-p może nic Ci nie wyjdzie i następnym razem będzie wszystko tak jak powinno być...
 
Ewelajna gratulacje:-)

dziewczyny jak to jest z tą betą jeżeli dzisiaj jest mój 25dc to jestem w 3 czy w 4 tygodniu ciąży? bo patrze na normy i zaczynam się bać.
3tydzień beta od 5.8 do 70.1
4 tydzień 9.5 do 750
ja mam 9.2, i chyba to za mało patrząc na te wartości:szok::szok:
 
reklama
Do góry