reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

calineczkaa - no wiem, że są oczywistą oczywistością....beta będzie wielka!

sakatynka......hm, ostatnio widziałam ulotkę w Inviccie i wydawało mi się, że było tam napisane, że darmowe.....no, przynajmniej jedna wizyta. Jutro będę to poszukam tej ulotki i się przypatrzę :D
 
reklama
No też widziałam te ulotkę ale babka powiedziała, że to dotyczy programów pelnoplatnych... Ale dopytaj proszę bo chętnie skorzystam
 
Dziewczyny, ja pisałam, że u siebie pod domem robiłam prywatnie;-)
Tak, beta jest za darmo w Inviccie, a chyba za progestron i estradiol zapłaciłabym więcej, a poza tym do Inviccty mam trochę dalej.
 
calineczkaa a ty w invikcie robilas tam wyniki ma się 1,5 po badaniu??:eek:

danii no to faktycznie dużo przeszłaś:-( oby wszystko skonczylo się dobrze, a jak nie to ufam ze podejmiecie własiwa decyzje, taka która będzie dobra dla was dwojga..
 
Dziewczyny dzieki za wsparcie, ale ja naprawdę po moich przejściach mam mocny łeb. Ja sobie z tym poradzę. Wszystko zależy czy m uda sie namówić.
 
Justyś dziękuje bardzo :) dziś mój 12dpt.Do kliniki jeszcze nie dzwoniłam,dziś to zrobię.Na rozpisce leków mam mam napisane ,ze jak beta wyjdzie ciążowa to mam się umówi na wizyte za 20dni.
 
Ktoś zapytał - gdzie jest problem... Problem to czas.... Jak był właściwy czas, to odkładaliśmy na później. A jak doszliśmy do porozumienia, że to już, to się okazało że jest o wiele trudniej niż myśleliśmy. A w praktyce?
Ja mam problemy natury neurologicznej i nasienie, które jak ostatnio stwierdził embriolog - nadaje się świetnie , ale tylko do in vitro, bo da się coś wybrać.
Ż. endometrioza - nie potrafię ocenić jak bardzo, ale nikt z lekarzy rąk nie załamywał. Z punkcji jajeczek było dużo, Nie były zdegenerowane. Zarodki dzieliły się.
No może z wyjątkiem pierwszej punkcji - tam jeszcze trzeba było trochę poczekać -więcej oocytów byłoby dojrzałych.
Dotychczas transfery dotyczyły 2 dniowych blastomerów, które się nie zagnieżdżały. Teoretycznie większość A, 3-5 komórek .. Były scratchingi, ale nie chce zaskoczyć.
Coś nie działa, tylko nie bardzo wiadomo co. Wyniki badań ok, ale nie wychodzi....
Kariotypy też ok - choć prawdę powiedziawszy nie wiem co tam da się wykryć.
A następne podejście... chyba za 2 m-ce, bo dałem radę wejść dopiero na koniec wizyty.

Len je, coś przeczytałem tu o oleju lnianym?
 
reklama
Do góry