reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia77 wczoraj rozmawiałam z lekarzem i farmaceutą na temat refundacji luteiny. Podobno refundowane jest tylko 300 albo 400 mg na dobę. My bierzemy dużo więcej dlatego mi np nie piszą recept refundowanych. Jak zapytałam czemu mi w taki. Razie nie dadzą dwóch albo trzech osobnych recept, dr stwierdził ze nie moze bo juz ktoś płaci niezła kate za takie przekręty.
 
reklama
Tak właśnie myślałam :( Pisałam i odpowiedziała mi że jest dobrze a jak zapytałam czy nie za niski to odpowiedziała że Biore dużo leków, one nie podwyższają tego wyniku. Już niewiem co mam myśleć. Dodam że miałam podane 2 zarodki 2 dniowe. Tak myślałam że nie uda sie :( Przeczuwam to od wczoraj. Biore 3x100mg lutinus i 3xduphaston. Jutro robie bete i progesteron. Jak będzie negatywna to wszystko jasne. Jak pozytywna to zwiększę.
 
A jak zarodek się zagnieździ to on samoistnie nie powoduje naturalnego wzrostu progesteronu?Bo nie czaje.
Jaki powinien być poziom progesteronu w 7 czy 8 dpt?
 
danii - też myślę, że warto porozmawiać szczerze ze swoim M. Może warto też spróbować wizyt u psychologa? Są chyba darmowe w programie MZ.
Poza tym, proszę, nie bądź taką pesymistką....jak np. Celina :)-p), trochę optymizmu nie zaszkodzi. A do ostatniej próby ja bym podeszła. W końcu Twój M. musi tylko oddać nasienie, to nie jest wielkie poświęcenie.

Celi...... calineczkaa
- jak tylko będziesz miała betę daj znać!
 
Ostatnia edycja:
Na okrągła zagłądam, czy już sa te wyniki, ja nie wiem, na cito mają być, a oni je dadzą kurde na koniec dnia:-)
Do 2 godz powinny być. Hess, one są oczywistą oczywistością:-)
 
danii przemysl to co Hess napisala o psychologu :) ja jestem chodzacym dowodem. Ja sie po 1 podejsciu znalazlam sie u psychiatry i gdyby nie on pewnie juz bym nie myslala o kolejnych razach a teraz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty :)
 
reklama
Do góry