reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj lookator :) tylko w nas sila :) musi sie nam udac, bo komu jak nie nam sie nalezy odrobina szczescia?!! A gdzie sie leczycie? Wspieraj zone bo to przede wszystkim przez to wszystko przechodzimy my, te zastrzyki, punkcje no i transfery :( i to my sie obwiniamy o niepowodzenia :( fajnie ze w koncu "druga strona" widzenia dolaczyla do nas :)
 
reklama
Hej dziewczynki;-)
Kate, już od samego rana zaciskam piąstki za Ciebie;-)Będzie dobrze;-)Doczekałaś się;-)
Idę zrobić progesteron, estradiol i betę. Klinikę mam pod nosem, czynną od 7.
Beta i tak jest już tylko formalnością. Luteinę już chcę odstawić, bo swędzi jak cholera, dziwne, że zazwyczaj w nocy.
 
Nie no Hess, jesteś mi przeznaczona;-)
Właśnie teraz przeczytałam o tym Zakopcu;-)
My też właśnie zamierzaliśmy spędzić tam sylwka, będę nocować w centrum szkoleniowej mojej pracy, ale to blisko Krupówek;-)
Super, My we dwójkę jedziemy, także będzie raźniej;-)
Nie będę mogła Cię wyciągać na wielkie szczyty, bo przecież będziesz w dwupaku;-)
Danii, cholera, musi się udać, macie jakiś plan B?
Ostatnio rozbawił mnie mój mąż, bo siedzi obok mnie i czyta, co piszę na fejsie, a napisałam, do koleżanki czy już się rozpakowała, a on się pyta, że co, kupiła nowy dom i się przeprowadza, że musi się rozpakować?:-):-)
 
Sykatynka bardzo mi przykro. Nie wiem co napisać, bo aż mnie zatkało jak przeczytałam :-( walcz dalej ale najpierw się wypłacz.

Kate kochana tak mocno zaciskam te moje kciuki, że aż mi krążenie zanika :-) musi się udać!

Calineczka za Ciebie też trzymam kciuki. Trochę wiary kobieto :-)

Lookator witaj. Dla pocieszenia napiszę, że z innego forum znałam dziewczynę, której in vitro udało się za 10 razem i doczekała się maluszka. Walczyła do końca i została nagrodzona. Czy korzystacie z pomocy psychologa, który jest w klinice dla par korzystających z in vitro?
 
Dzien dobry dziewczynki i chłopczyku ;-)

Lookator witaj na forum, namów zonę niech dołączy, w koncu na tym polega forum, że jest sie anonimowym.

Calineczka i Kate cały czas o was myśle, i zaciskam kciuki z całych sił.
Dajcie znac jak tylko bedzie coś wiadomo.

Sykatynko, dziękuje za propozycje ale Tobie sie przydadzą bardziej, jak wykupiłam po normalnej cenie dwa opakowania i mam 10 dni na znalezienie lekarza, który wypisze mi recepty na ryczałt.
 
Milka, wynik poprosiłam na cito, a będzie ok. 15:-)
Wszystko jest przesądzone, także mam nadzieję, że chociaż mnie pocieszycie;-)
Trzymam za to, za Ciebie kciuki szczęściaro!!!:-)
 
reklama
Do góry