reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agula i Tola powiem Wam,ze gencentrum naprawde przegina.Ja nie wiem jak mozna miec taki bajzel :o moja siostra tez robila tam jakies badanie i tez zgubili wynik.Po tygodnoach szukania wynik nie znalaz sie.Kazali jej podjechac jeszcze raz na pobrabie ale ona odmowila i poprosila o zwrot kasy.Badanie wykonala w innej klincice.
 
Tola a masz w gyn genetyka? Bo ja mam dwie wizyty jedna na 3.12 a drugą na 17.12 jak bym nie miala wyników to mogłabym co odstąpić 3.12 ale pod warunkiem ze moje kariotypy nie przyjda
 
Tola a masz w gyn genetyka? Bo ja mam dwie wizyty jedna na 3.12 a drugą na 17.12 jak bym nie miala wyników to mogłabym co odstąpić 3.12 ale pod warunkiem ze moje kariotypy nie przyjda
Dziękuje. Następny termin mam zaklepany własnie na 03.12 na 15ta. Oby cudownie odnalzały się moje wyniki i były oki. Bo coś mam złe przeczucia!!!!!
 
Kate super wiadomość, jutro transfer i pilnie sie dzidzia wygryzie :-)

200 zł to cena za 4 opakowania luteiny.
Gadałam z Invicta powiedzieli, ze tylko 300mg dziennie jest refundowane i przybrał dużych dawkach nie mogą dać recepty na ryczałt. Myśle ze to tylko takie gadanie, bo mogliby recepty rozbić na dwie albo trzy.

Justys, piękna beta, to teraz czekamy na serduszko :-)
 
to był już mój ostatni raz betowania
Pierwszy raz betowałam 14dpt wynik 899,90
Drugi raz betowałam 16dpt 1840,00
Trzeci raz betowałam własnie dzisiaj 20dpt 5967,00 i już to był ostatni. Lekarz mi nie kazał powtarzać bety,ale ja to zrobiłam dla swojego spokoju. Teraz czekam na USG ,ktore mam teraz w piatek 28.11
 
justys8782 gratuluje :tak:

kate_p7 kciuki za transfer !! ;-)

Tola32 moja kolezanka dzis byla na ponownym pobraniu krwi na kariotyp, bo dostala wczoraj telefon ze nie zrobili jej badania bo zabraklo krwi czy cos takiego.. ale to klinika poinformowala ja ze zadzwonili do nich z krakowa gdzie to badanie wykonuja... miala umowiona wizyte u genetyka na jutro tj na 3.12 i musiala ja odwolac.. wyniki meza sa a jej nie... i ma kolejny miesiac czekania.. jakas paranoja!:angry:
 
reklama
Kate, to super! Bardzo cieszy mnie ta wiadomość;-)Mam nadzieję, że choć Tobie się uda. Ty mi dodawałaś wielkiej otuchy, także ja też mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli z happyendem na końcu;-)
 
Do góry