reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale super 3 cm !!!!!!!! świetnie, super wiadomości. Lenka to który to tc bedzie jak bedziesz miała prenatalne?. Kurcze skoro Twój ma już całe 3 cm to mój juz chyba z 5 bedzie miał. Ale fajnie cieszę sie bardzo że wszystko u Was dobrze.
 
reklama
Madzia to będzie jakoś początek 13tc. Nooo Twój dzidziuś już około 5cm :) Z moich wyliczeń ( a tak się składało, ze USG miałam co 7 dni) wynika, że na tym etapie maleństwa rosną 1 mm dziennie. Ale może potem jeszcze więcej, tego nie wiem
 
zula, Jo.M. – no dobra przekonałyście mnie, idę :-) Ale jak dr uprze się mnie zbadać to chyba się zgodzę, bo jakoś nie uśmiecha mi się przychodzić za tydzień i płacić 80 zł. Zawsze można za to jakiś ciuszek zakupić ;-) Już nie raz miałam USG w trakcie @ nie jest to przyjemne, ale do przeżycia. W nocy wzięłam nospe forte i pomogła praktycznie od razu. Ale dziś rano pomogła tylko odrobinę. Poproszę dr o receptę na ketonal, bo ja w takim stanie jak jestem teraz nie jestem w stanie pracować. A te zwykłe tabletki przeciwbólowe na mnie nie działają.

zula – a Ty jak się czułaś po Visanne, nie biorąc pod uwagę nieszczęsnego wyjazdu integracyjnego :-(

Esiek – jeżeli chodzi o tego faceta z „Rozmów w toku” to ja mu życzę powodzenia. Niech się stara o dziecko naturalnie nawet przez najbliższe 50 lat, ciekawe co mu z tego wyjdzie :-)

kaatik – dziękuję Ci, pocieszyłaś mnie. Weszłam na jakieś forum i dziewczyny pisały, że strasznie się czują po tym leku stany lękowe, uderzenia gorąca itp. No, ale może mnie to nie dopadnie. Ja też zaciskam za Ciebie kciuki tym bardziej, że do stymulacji już tuż tuż :tak:

lenkabar – cudowne wiadomości, bardzo się cieszę i gratuluję :tak:
 
Ostatnia edycja:
Esiek – jeżeli chodzi o tego faceta z „Rozmów w toku” to ja mu życzę powodzenia. Niech się stara o dziecko naturalnie nawet przez najbliższe 50 lat, ciekawe co mu z tego wyjdzie :-)

Szczegółnie że jego żona była pierwszy raz u ginekologa a ma chyba z 30stke :) A tak swoją drogą to i tak uważam, że w tym programie już od dawna są podstawieni aktorzy bo nie wierzę, że tyle ludzi, których tam pokazuje może być aż tak po prostu glupim.
 
reklama
enni - trzymam kciuki za betkę, sikańce są do bani:-)
lenkabar - superaśnie !!! Ja też tak chcę:-D dzidziuś 3cm, piękny. Niech rośnie duży i zdrowy !

To musi być super uczucie z tymi podglądaniem dzidziolków, zazdroszczę (pozytywnie), ja na razie dzisiaj wieczorem mam podglądanie torbieli, czy zniknęła:)
Pytanie mam, moja doktor kazała mi zrobić badania bakteriologiczne, cytologię i czystość, mam 6 dc, wczoraj miałam jeszcze lekkie krwawienie a w klinice powiedzieli, że to nie szkodzi:crazy:. W necie wyczytałam, że cytologia najwcześniej 10 dc, więc już sama nie wiem czy mi z tych badań jakieś głupoty nie wyjdą a robić potem znowu to wiadomo, kolejne koszty. Co radzicie? A na wizytę 08.04 mam przyjść z wynikami. Coś mi się to wydaje nie wykonalne.

Asita- czy możesz mnie wpisać na Waszą listę ? Dzisiaj 19.20 usg, 08.04 wizyta i decyzja czy będzie transfer. Dzięki !
 
Do góry