reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

myślałam że transfer liczy się jako próba... a podejście liczy się jako pełna procedura ze stymulacją? jak to jest?

mmm... trzy pelne procedury czyli trzy punkcje i maksymalnie 18 transferow (max. 6 zarodkow na cykl). Wiec spokojnie macie jeszcze sporo prob chociaz mam nadzieje ze ten ostatni zarodek z Wami zostanie:)

Ja juz prawie wyleczona, jestem na antybiotyku ale udalo sie zwalczyc chorobe:-) Dzis drugi dzien od odstawienia antkow i 8 dzien z gonapeptylem (chyba tak to sie zwie), mam nadzieje ze @ szybko przyjdzie i ze zaczne zaraz stymulke...

Dziewczyny gratuluje pozytywnych bet, bo buzia az sama sie cieszy jak widac ze to cale ivf sie udaje:-)
 
reklama
Katarina: mozesz miec lekkie objawy menopauzy lub wogole. Ja mialam ich wiele i nigdy nic mi nie bylo. Jesli wogole vos bedziesz miala to napewno nie bedzie to nic koszmarnego (a pewnie nic nie bedziesz miala)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)

po wczorajszym szalonym dniu pełnym wrażeń i oczekiwań dziś tu taki spokój ;-))))

Agulla tu jest sporo dziewczyn, które suplementowały się i witaminowały przed i one Ci pewnie dużo podpowiedzą :tak:

ja jestem "ze szkoły" ograniczenia wszelkich tabsów do minimum czyli tylko kwas foliowy i nic więcej na dłuuuugo przed upragnioną ciążą no i jest mój Cud przy pierwszym IVF :) ale nie ma na to reguły, więc jeśli będziesz czuła się lepiej z tym, że coś łykasz to śmiało
 
Ostatnia edycja:
Do góry