reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Montana kciukasy za betę, niech stanie się ten CUD :tak::tak::tak:

mmm pozwolę sobie jeszcze potrzymać kciuki za Twój CUD :tak:

Lalka Ty niegrzeczna dziewczynka jesteś a nie "Lalka", nawet dla upragnionego szczęścia nie jesteś w stanie rzucić tych wstrętnych papierochów??? :wściekła/y: Dobrze, że doktorek Cię ochrzanił, należało się. Na moje oko to masz niski estradiol, powinno być około 200 na pęcherzyka a Ty ich masz 13 więc estradiol powinien być około 2600. Tak więc w tej chwili rzucaj fajki i zacznij myśleć o zdrowiu swoim i swojego dziecka!!! Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz ale nie ma co owijać w bawełnę w tak poważnej sprawie :sorry:

Lenkabar masz juś swoje szczęście pod sercem więc życzę Ci żeby dni do wysokiej bety minęły jak najszybciej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
LALKA nie wiem,jak to jest. Moim zdaniem chca na cos zgonic,ja przy puerwszym podejsciu odstawilam dajku,nie palilam z kilka miesiecy i mialam ZERO zarodkow i dr.Z gdonil wlasnie na fajki i powiedzial,ze mam stare komory,a ja jak stare,choc.moze jestem stara,jak podczas inseminacji zachodze,nawet 3 miesiace wczesniej mialam.pozamaciczna,to co.nagle zrobily sie stare ;(, przeciez in vitro to wieksza skutecznosc niz IUI,tak one byly stare ale dlatego,ze mnie przetrzymali,bo.byl.weekend,i podany mialam ovitrelle jak mi as ly po 30 mm. A ja zawsze mialam owulke swoja na 16 mm.pecherzykach. Tak byly stare,ale nie przez faje tylki przez przetrzymanie. Bron boze ze bronie palenie,teraz nie pale,ale przy dtugim podejsciu nie qiedzialam,ze takie bedzie,bo pisalam,ze pojechalismy na kontril,a on mi in vitro w 2 dx zaproponowal,my odrazu musielismy sie zdecydowac,bo wlasnie od tego dnia mialabym rizpoczac stymulacje. I wtedy ja palulam,nie zdazylam sie przygotowac,bo nie wuedzialam i z kilku pobranych komorek mialam zarodki z kazdej,co pobrali,fakt tylko 4 mi pobrali,ale kazda sie zaplidnila i podzielila. Tak,ze wiem,ze faje nie sa dobre,ale napewno to jest to,na co moga zgonic porazje. Wiem po sobie pierwszy raz zylam zdriwo,bez faj.i ...mialam zero zarodkow. Drugie nagle podejscie,palilam,zylam niezdrowo przed stymulacja,bo nie wiedzialam,ze takiwa bedzie i tyle ile komor pobranych tyle zarodkiw. Wg.mnie trzeba byc soba nie rezygnowac.z codzuennosci,bo potem moze wlasnie tego brakuje. Starac sie by zyc jak najzdrowiej,ale nie przesadzac..
 
Sory za bledy,alw na telefonie mala klawiatura a nijak nie moge cofnac. Mysle,ze sie doczytalas,co pisalam.
 
Lalka - osobiscie nic nie mam do palaczy i zapach papierosow nawet mi nie przeszkadza ale w tej sytuacji razem z tym lekarzem bym ciebie opierniczyla - :wściekła/y: ale juz mi te cholerstwo prosze rzucic !!! Wiem ze latwo powiedziec ale tlumacz sobie ze to dla malenstwa a dla niego przeciez zrobisz wszystko:tak: Powiem ci ze tutaj w UK do refundowanego ivf moze podejsc tylko kobieta ktora nie pali - wiec przed rozpoczeciem procedury nakazuja rzucic - jaki to ma dokladnie wplyw na cala procedure nie wiem ale wiadomo ze szkodzi plodowi... co ja ci bede mowic sama pewnie doskonale o tym wiesz - wiec bierz sie w garsc i odstaw to swinstwo:)

Lenkabar - no tak juz jest z ta punkcja raz ciach i maluszek w brzuszku:) Ty teraz niczym sie nie stresuj tylko odpoczywaj odpoczywaj odpoczywaj, pamietaj zeby w razie jakis skurczy brac nospe. Trzymamy kciuki za piekna betke
 
Molla : ograniczyłam i pale mniej . Mam 22 lata dobre wyniki i dr stwierdził że skoro tak dobrze to rokuje to powodem są papierosy bo za 1 razem przy pobranych komórkach powinan minimum mieć 3-4 zarodki a był jeden . :crazy: sama już niewiem . Postaram się rzucić jeśli wytrzymałam poprzednim razem pare dni to i teraz rzuce mam nadzieje na zawsze . Tylko w ostatniej chwili tzn dziś czy jutro czy to poprawi sytuacje ehhh
 
Lalka poprawi stytuację przynajmniej dla maluszka, którego za kilka dni przetransferują Ci pod serduszko. Ja paliłam w swoim życiu kilkakrotnie i kilkakrotnie rzucałam ale jak sobie postanowiłam to rzucałam z dnia na dzień i byłam z siebie wtedy taka dumna, że mam silną wolę :tak:
 
Kasik & Molla : dzięki tak też zrobie . Rzuce to w pieronki :tak: Może wkońcu się uda ehh A co do estradiolu lekarz twierdzi że to dobry wynik , czy jest aż tak zle jak wy mówicie że conajmniej 200 na jeden pęcherzyk , a mi przypada raptem 68 ... :eek:
 
Madzia76 "wróżko" oczywiście Brelik :) Ty też nie dostałaś żadnych nowych leków po transferze? Ja w dalszym ciągu tylko luteina 3x1, duphaston 3x1 i progynowa 1x1.

Boże jakie to są nerwy!!!! Na 100% nie wytrzymam z betą do 10dpt :/ jak sądzicie Dziewczyny kiedy najwcześniej można robić przy blastusiu?
 
reklama
LALKA napewno duzo pomozesz jak nie bedziesz palila,tym bardziej ze jak wczesniej rzucisz to potem bedzie ci wisialo palenie i bedziesz wyczyszczona juz jak dzidzius bedzie w brzuszku :)
 
Do góry