reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
icon1.png

Dziewczyny , oczywiście powtórzę 10 dpt bo i tak muszę mieć wynik dla lekarza ... a te testy chyba jakieś wadliwe są bo dzisiaj też delikatny cień jest a nie jest możliwe żeby test z moczu przy becię 0 pokazał cokolwiek, może jakiś lek fałszuje wynik :-( ... straszne to jest - przez ten test taką nadzieję sobie zrobiłam że nie mogę się pozbierać :no: ...

montana8 powodzenia na transferze​
 
Montana8 kciuki mocno zacisniete za Ciebie i twoje malenstwo ;) Infiniti mam nadzieje że jeszcze los się usmiechnie do Ciebie i zobaczysz wielką bete. Życzę Ci tego z całego serca ;)
 
majka201 teoretycznie mogę testować wcześniej bo podali mi blastka, jeszcze nie wiem, zobaczymy :)

montana8 Ty już pewnie po transferze, Teraz nóżki do góry i zachodzimy w ciażę!! Niech maluszek się wgryza :)
 
reklama
Do góry