reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mmm.. - masz rację. Potem będę niepotrzebnie świrować... poczekam grzecznie do terminu. Przyznam, że też zakupiłam testy, ale nie wiem czy użyję jakiegoś. Bo zaś się będę stresować jak coś nie tak.

agitek - no właśnie z tymi objawami to jest tak, że jak u nas są to mogą byś spowodowane przez leki. A ciąża jest też liczona ciut inaczej. W zasadzie od dnia zapłodnienia liczy się czyli teoretycznie ja jestem w 2 tygodniu i 6 dniu ciąży :tak:... no i tej wersji się trzymajmy ;-)

Lilia - masz kochana rację, ale jak badałam progesteron przy poprzednim podejściu ( jak spadła mi betka z ciążowej na niższą) to miałam już jakąś śladową ilość. A wbrew faktom zastrzyki nie utrzymują się aż tak długo w organizmie. Ale podjęłam decyzję, że nie będę robić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinga_1 - a ja nie mam pojęcia jak liczyć, teoretycznie zarodki 5-dniowe jutro 7dpt czyli 12 dni a transfer w 17 dniu cyklu, czyli hmmm chyba jestem 29 dniu ciąży?? Czy w 12?? Ehhh niech lekarze tego pilnują :-). I faktycznie Ty nie rób bety jest za wcześnie, miałaś trzydniowe zarodki. Buźka :-)
 
Kinga_1 - Fajna stronka :tak:. Zgodnie z wyliczeniem jestem w 3 tygodniu 4 dniu ciąży. Tylko niech to się jutro potwierdzi.

Zmykam spać, wstaję po 4 rano do pracy.
Jak będę znała wyniki dam znać.
 
Witajcie

Oczywiście spać nie mogłam dziś. Za 2 godziny oddam krew do badania. Niech maluszki będą ze mną.
Denerwuję się strasznie. Dziś poznam wynik i myślę, że na 95% powie mi, czy się udało czy nie. No nic zmykam.

Do później.
 
Bziumelka

podali mi dwa bo powiedzieli ze jest większą szansa... sami tak zadecydowali podczas transferu tzn pytali czy wyrazem zgodę.

nie wiem od czego to zależy od wieku na pewno w moim przypadku nie bo mam 27 lat...

pewnie ze za wcześnie na objawy . chociaż tak jak pisalam ja juz 2 dpt zaczelam czuć się inaczej a najgorsze bylo to ze mialalam jednorazowa biegunke ( juz myslalam ze jelitowka i zastanawialam się co ja zrobię) która towarzyszy la mi do 12 tyg .... dnia transferu nie liczy się jako pierwszy dzień .

a jaki masz wynik p progesteronu bo na pewno kazali badać 4 dnia po transferze ?


trzy mam kciuki za stymulujące transferujace i testujace
 
Bziumelka

podali mi dwa bo powiedzieli ze jest większą szansa... sami tak zadecydowali podczas transferu tzn pytali czy wyrazem zgodę.

nie wiem od czego to zależy od wieku na pewno w moim przypadku nie bo mam 27 lat...

pewnie ze za wcześnie na objawy . chociaż tak jak pisalam ja juz 2 dpt zaczelam czuć się inaczej a najgorsze bylo to ze mialalam jednorazowa biegunke ( juz myslalam ze jelitowka i zastanawialam się co ja zrobię) która towarzyszy la mi do 12 tyg .... dnia transferu nie liczy się jako pierwszy dzień .

a jaki masz wynik p progesteronu bo na pewno kazali badać 4 dnia po transferze ?


trzy mam kciuki za stymulujące transferujace i testujace


Lilka no to dziwne z tymi dwoma zarodkami... :-):-)

Ja w sobote 3dpt mialam tylko 8,21 i musze brac dodatkowo duphaston... Wiec niestety malo, jak sie dowiedzialam wyniku to bylam w szoku bo myslalam ze te gula w gardle to wlasnie przez ten progesteron....


Agitek ​trzymam mocno kciuki!!! Przelam czarna serie!!!
 
reklama
Dziewczyny!!!!!
Beta 6,3. Teraz czekam na telefon od lekarza. Nie wiem czy po transferze mrozaczkow to duzo czy malo...? Ale jest beta i narazie jestem w ciazy. Mam taka nadzieje!
Ciesze sie bardzo i martwie jednoczesnie, czy wynik ok...
 
Do góry