reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niepokorna nie wiem dlaczego, ale ubzdurałam sobie, że pytasz o wstrzemięźliwość z punktu widzenia kobiety od kiedy jest zalecana. Głupek ze mnie, ale to chyba przez przejścia dzisiejszego dnia ;-)
Nam mówili, żeby nasienie miało 2-3 dni, mój M sam "upuszczał" płyny 2 dni przed punkcją. Nie jest wskazane nasienie bodajże starsze niż 5 dni, bo wtedy już za dużo plemniczków umiera.
Mam nadzieję, że pomogłam :-)

A mój pęcherzyk chyba właśnie pęka, bo bardzo mi brzuch rozpiera... Niech tylko spróbuje się nadal pokazać na USG jutro :growl:
 
Witajcie dziewczyny,
Jestem w programie rządowy, pytam tutaj bo widzę, że kilka dziewczyn tutaj siedzi ;)
Dzisiaj byłam na wizycie w Gyn. w K-cach po nieudanym inv. Ponoć weszło rozporządzenie, że wizyty między stymulacjami, beta hcg i inne są płatne? Dzisiaj musiałam podpisać pismo i zapłacić za wizytę 80zł . Też tak miałyście?
Czy mnie robią w butelkę?

P. Dr twierdzi, że coś jest nie tak z genetyką i chromo.. coś. Mam przepisane tabl. antykoncepcyjne na 3miesiące. Miesiąc przed stymulacją mam się zgłosić. A w międzyczasie robić badania genetyczne i chrom...
Jakoś tak klinika działa mi na nerwy, źle ma mnie wpływają.

Przepraszam, że nie piszę do dziewczyn po imieniu, ale nie ogarniam Was :zawstydzona/y:.
 
Ja nie placilam za nic.
Tzn. Placilam za pierwsze badania z krwi moje i za nasienie. Potem tylko leki nie placilam za zadna wizyte. Smiem twierdzic ze robia Ci w karola.
Zadzwon na informacje i zapytaj jesli masz watpliwosci. W informatorze jest napisane ze tylko za leki placimy. Ja tez z rzadowki.
 
Ewis ja za pierwsza wizyte placilam i za badania jak nie bylam w programie... jak juz mnie zakwalifikowali to nie placilam za nic... za wizyty i badania nic... jak mi nie wyszlo Inv to poszlam na wizyty i nic nie placilam, potem pani mi powiedziala w rejestracji ze pierwsza wizyta po jest bezplatna a kolejne trzeba placic... ale jak bylam po raz kolejny to tez nie placilam wiec nic nie wiem juz... ciekawa jestem w takim razie czy w czwartek bede placic za wizyte...hmmm

Basidrak a jak sytuacja u ciebie?
 
reklama
Ewis powiem szczerze, że ja też nie wiem, za co powinniśmy płacić, a za co nie... Ja aktualnie jestem przed crio i jeździłam do prof. prywatnie i płaciłam, robiłam też prg i usg na własną rękę. Dziś miałam wizytę w klinice i musiałam zapłacić tylko za prg. Nie chce mi się dopytywać kogokolwiek jak to powinno wyglądać, szkoda mi nerwów. A prywatne wizyty u prof. były mi na rękę, bo w klinice jest tylko od rana...
 
Do góry