reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lulin to pewnie zalezy od tego jak kto sie stymuluje..ja biorac clo potrafiłam duzo wychodowac.. to jest plan a jak bedzie to sie okaze w sobote...jesli beda juz dobre to dostane zastzryk i wtedy w pon punkcja...chciałabym zeby wszystko poszło zgodnie z tym planem ale jak trzebabedzie to wytrzymam jeszcze pare dni :-) a ile wyprodukowałas pecherzyków po 16 dniach?

Mam pytanie do dziewczyn, ktore były na zwolnieniu po transferze...co pisało na zwolnieniu?? U nas wie tylko rodzina i chcialabym zeby tak pozostało..
 
reklama
dorocica, matylda - u mnie owocny crio odbyl sie w 12-tym dniu cyklu. Od @ bralam tylko estrofem i w 10-tym dniu cyklu endo bylo gotowe wiec za 2 dni przystapilam do transferu. Odbywa sie on na cyklu naturalnym ( jesli ktos nie ma problemow z owulacja ) lub stymulowanym lekami wywolujacymi owulacje badz samego endometrium.
 
witajcie babeczki :-)
to chyba zależy tez od długości cyklu, ja mam długie cykle ok 34-37dni i mam wizytę kontrolną w 13d.c a potem transfer chyba w poniedziałek (3 dni później)....
 
bzzz - moja Droga, wyglada na to, ze Ty jestes na naturalnym cyklu - w polowie licza na owulacje i wtedy planuja transfer.
dorocica - ja nie mieszkam w PL, tez mam dluge cykle ok. 32-34 dni.
 
dorocica - biorę CLO 1/4 tabl. do 7 d.c. i encorton 1 i 1/2 na dzień cały czas dopóki mi nie odstawią...zobaczymy,jak to będzie-staram się być dobrej myśli ale jestem też realistką i co ma być to będzie.W końcu do mnie dotarło że na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu... trzymam za ciebie kciuki mocno zaciśnięte -będzie dobrze ;-)

cześć vane :-) jak fasolka się sprawuje? grzeczna? podeślij jakieś fluidki ;-) się przydadzą -pozdrawiam
 
reklama
bzzz - ok tu u ciebie pieknie, stymuluja i owulacje i endo - bedzie dobrze. Ja na Clo nie reagowalam wiec stymulowali tylko sluzowke. Fajnie, ze tak podchodzisz na luzie- zycze milego zaskoczenia. Trzymam za Was kciuki kobietki i podsylam "pewniaki -crio- fluidki &&&&&&&&&&". Mala fasola daje mi sie we znaki - mdli mnie a poza tym troche plamie wiec 1ym slowem nerwowki ciag dalszy.
 
Do góry