reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

02: Kasik36 - wizyta z juniorem...
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
02: kate_p7 - wysoka beta!
02: GizaS - wizyta kwalifikacyjna
02: Hess - punkcja

Kochane Wam wszystkim i każdej z osobna życzę samych pozytywnych wieści :-) Trzymam kciuki z całych sił :-)
 
reklama
Haniu witaj, gratuluje Lenki.

Calineczko, tak cały czas leci produkcja kartek dlatego mało pisze na forum. Zrobiłam juz jakieś 120, a czasu mam juz mało.
Jedyne co to piersi wciąż nabrzmiałe, ostatnio tak nie miałam. No i wahania nastroju. Przedwczoraj dopadłamie taka głupawka be powodu, że przez 10 minut nie mogłam sie przestać śmiać. Wczoraj przyszła koleżanka z chrześniakiem to siedziałam i płakałam.
Ale myśle, że dzisiaj sie wszystko rozstrzygnie, moze po południu zrobię betę.

Calineczko podoba mi sie Twoje pozytywne myślenie co do następnego razu, na peno bedzie tak jak piszesz.

Kate, czuje, że bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Hess daj znac co i jak :-)
 
Haniu witaj ...gratuluję córci :-) Dajesz Kobieto nadzieję :-D może i mi pomoże długi protokół:tak:
A stosowałaś jakieś suplementy ?
 
Danii, a Ty też nie masz najlepszych zarodków jak ja, z tego co pisałaś nie robiłaś kariotypów, innych badań genetycznych?Z cukrem u Ciebie wszystko ok?
 
Widzę że jestem tu najmłodsza :) mam 29l.
Wszystkie badania u immunologa wyszły ok więc zaczęłam brać leki przed crio :-) 9.12. podglądanie endo i pewnie koło 14 transfer.
Ile czeka się na wyniku urea i myco ?

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty , kate_p7, danii za wysoką bete &
 
Witajcie dziewczyny

coleta – przykro mi, trzymaj się.

Asia_77 – rozmawiałam kiedyś z moim dr na temat Embryo Gen, odradzał. Powiedział, że jest za krótko na rynku, żeby wyrobić sobie na ten temat jakieś zdanie. Proponuje Embryo Glue, ponieważ to jest przetestowane.

Haniu – witaj, ale z Ciebie szczęściara, gratuluję.

Trzymam kciuki za wszystkie testujące i wizytujące.

kate_p7, danii - czekam na info o wysokiej becie :tak:
 
Calineczko u nas to jest problem moich słabych jajcow bo u m wszystko ok.
Nie robiłam żadnych badan bo ciagle Ci lekarze mi wmawiają, że nie ma po co bo to chodzi o wiek.
Asia jest 8dpt ale jakos mi sie nie spieszy, do tej bety.
 
reklama
Do góry