reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Migotka wielkie kciuki za dzis... ;-)

sykatynka ja mialam podane 2 zarodki, za pierwszym razem sie nie przyjely, potem mialam crio i podany jeden zarodek i nic a teraz znow mialam podane 2 zarodki ktore sie przyjely, az bylam w szoku :szok:


Za mnie tez trzymajcie kciuki jesli mozecie... :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny

sykatynka – cieszę się, że dziś patrzysz inaczej na życie i że jesteś gotowa do boju. Ja mam 35 lat, mąż 39 lat. Od 5,5 roku staramy się o pierwsze dziecko. A poznałam męża jak miałam 25 lat. Po roku znajomości chciałam mieć z nim dziecko. Stwierdziłam, że jest dobrym materiałem na ojca :-) ale on mnie wiecznie stopował. Stwierdził, ze musimy wziąć ślub i iść na swoje. Trwało to 5 lat i jak przyszedł czas starań o dziecko to okazało się, że jest problem i masz babo placek. Ja ma zamrożone 2 zarodki i cały czas się zastanawiam czy zabrać 1 czy 2…

kate – huśtawki nastrojów są wpisane w cały proces in vitro. Też je mam, gdyby nie to, że wiem, że zajść w ciąże naturalnie nie mogę, stwierdziłabym, że w ciąży jestem :-D

Quinnie – ciężko będzie Ci znaleźć odp. na dlaczego się nie udało. Ja jednak jestem zwolennikiem badań i na pewno na Twoim miejscu zrobiłabym pakiet myco, urea i chlamydia metodą PCR. Są to poważne choroby, które utrudniają zagnieżdżenie się zarodka jak również problemy w ciąży. Skorzystałabym również z promocji Invicty, panel żeński i męski dotyczące nie płodności.

Olusia - trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę. Nic się nie martw, napewno wszystko będzie dobrze :tak:
 
Dziewczyny, poniżej cytat z wywiadu z prof. Krzysztofem Łukaszukiem;
"A co jest ważne w przypadku zarodków i ich umieszczenia w macicy kobiety?Jakość zarodków zależy zarówno od dostosowanej do pacjentki stymulacji, momentu jej zakończenia oraz optymalizacji zarodków do pacjentki. Zabieg transferu, czyli umieszczenia zarodków w macicy, powinien być przeprowadzany jak najszybciej i delikatniej. "

Myślicie, że jak teraz miałam zarodki klasy C, to zmienią mi protokół z długiego na krótki?Albo inny lek podadzą w długim?
 
Antyki. 21 tab antyków z 1 gonapeptylem(codziennie rano)-13 gonapeptyl(czyli 13 dni), 14 gonapeptyl1/2 amp i wieczorem już 75jm memopor+ 75jm gonal, i tak codziennie teraz już tym schematem i wnet zobaczymy jak to wsio wygląda
 
Olusia kciuki zaciśnięte:-)

Migotka czekamy do wieczora na dobre wiadomości:-)


Tola32 chyba udało mi się Cię dodać:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry