reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sykatynka :(

Mmonika - ja zaczelam swoja "przygode" z invimedem i Dr. D. Mielismy 2x iui co nas w sumie dziwilo bo parametry meza slabiutkie. W czasie urlopu Dr. D. trafilismy do Dr. K i dzieki niej mamy corke (imsi, 1 raz). Sam fakt imsi pokazuje jakosc nasienia. Dla mnie Dr D jest zbyt "odlegly" a 3 min wizyty doprowadzaly mnie do szalu. Sam niewiele mowil a ja wowczas nawet nie bardzo wiedzialam o co pytac... Dr. K juz nie pracuje w invimedzie, ma wlasny gabinet. Ona mnie teraz stymulowala zas punkcja i transfer byl w bialostockiej Artemidzie.

Nota bene Dr. K. przed chwila do mnie dzwonila i pytsla co i jak. Kochana :-). Powiedziala tez ze 14 dni na bete liczymy od punkcji. Ja jakos kombinowalam za bardzo bo ten transfer tak pozno byl. Czyli 14 dni wypadnie mi w niedziele. Czy gdzies w Warszawie zrobie w niedziele bete? Medicover?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kate_p7 - ja na AMH w Inviccie czekałam 6 dni.

sakatynka - ale jak to ????????????:szok: Kochana, tak mi przykro !!!! Nie spodziewałam się takie obrotu sprawy !!! :no:
 
Ostatnia edycja:
sykatynka, bardzo mi przykro, przytulam, dobrze wiem jak się czujesz, jeśli mogę coś Ci w tej chwili doradzić to jeśli macie taką możliwość to zróbcie badanie genetyczne maluszka, u mnie w Poznaniu koszt tego badania, które my robimy to 850zł + ewentualnie dopłata 95zł jeśli materiał jest w parafinie. Może wyjaśni się przyczyna dlaczego serduszko przestało bić.
 
Ostatnia edycja:
Hess myslę ze w takim razie w grudniu AMH, moj M zrobi badania armii, ja zacznę dziś dokumenty wypełniać na zmianę realizatora do MZ żeby na grudzień wszystko było gotowe, a w ten weekend zrobimy imprezę urodzinowo imieninową:-p łatwiej będzię się podnieść, a dzisiaj pójdę na siłownie i się porządnie prze katuję taki mam ambitny plan na wypadek złych wieści z kliniki..:-)
 
Asia_77, wyników jeszcze nie mam, jutro będę dzwonić z pytaniem na jakim są etapie.

ps. już wiem, badanie jest wykonane, 20.11 wyniki zostały przekazane do lekarza, teraz czekają na interpretację i podpis lekarza.
 
Ostatnia edycja:
kate, no właśnie nie wiadomo czy będą, bo to zależy od lekarza który podpisuje takie wyniki, czy będzie miał czas itd.... wynik czeka na podpis od czwartku czyli 4 dni już czeka, mam nadzieję że do piątku podpisze.
Jutro Twój dzień, nie piszę ale czytam i kciuki zaciskam cały czas, za wszystkie !! :tak:
 
reklama
Sykatynka, matko co Ty mówisz :szok:. Kochana tak bardzo współczuję. Wiem, że teraz żadne słowa nie ukoją Twojego bólu. Wypłacz się kochana i żeby czas szybko zagoił Twoją ranę. Nie wierzę, tak bardzo mi przykro :-:)-:)-(

mMonika, ja miałam kontakt z prof. Łukaszukiem z Invicty. Kwalifikował nas do programu. Jest bardzo specyficznym człowiekiem. Jest sympatyczny i ma ogromną wiedzę, ale trzeba wiedzieć o co pytać, bo inaczej po wizycie nic nie wiesz i tak jak ja, wychodziłam głupia z kliniki :) Ale bardzo ciężko jest się do niego dostać. Ma naprawdę duże kolejki. Jedyną klinikę jaką mogę Ci polecić to Białystok Bocian. Nie wiem kompletnie jakie są kolejki, ale dla mnie jest to chyba najlepsza klinika. Albo Novum Warszawa. Może czasami lepiej jest trochę poczekać na kwalifikację, niż wybrać podrzędną klinikę i później zmieniać, co też pochłania czas. Invicta jest ok, ale jeśli chodzi o Gdańską, to nastawia się na ilość pacjentek i zrobiła się tam masówka, więc nie bardzo polecam.
 
Do góry