reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem gdzie to słyszałam ale przynajmniej w mojej klinice zarówno AH jak i IMSI jest za darmo w przypadku rządówki. Gdy podchodziłam w lipcu do transferu lekarz pytał nas czy chcemy AH i wtedy było płatne 500 zł i się nie zdecydowaliśmy, ale ciąża była. W listopadzie przy kolejnym transferze nacięto otoczkę u obu Bąbli i nie płaciliśmy za to. Ponoć nie mają prawa pobierać za to od nas żadnych opłat, a jeśli ma to poprawić statystyki klinice to już leży w ich interesie żeby cudować z takimi udogodnieniami.
 
reklama
Olusia co do AH nam lekarz mówił ze mimo młodego wieku warto jest zrobić...co do embryoG standardowo używany jest w Novum...ale na temat rzadówki to ja nic nie wiem:-(

coleta ty testujesz 1 grudnia???

Ja już świruję to czekanie mnie wykańcza.. cóż nic już nie zmienię:-( trzymajcie kciuki jak widać macie wielką moc...:-)

Dziewczyny jeszcze raz udanych wizyt!!!!

LISTOPAD:

25: Asia_77 - wizyta kontrolna
25: Sykatynka - podglądanie maluszka


26: kate_p7 - udany transfer
27: kasik36 - usg połówkowe
27: Ewelajna86 - wysoka beta!
27: calineczkaa - wysoka beta!
27: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
27: calineczkaa - wysoka beta!
27: Hess - podglądanie wielgaśnych już pęcherzyków
28: justys8782 - podglądanie maluszka
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
u mnie w klinice chciałam embryoglue przy crio w sierpniu i nie zgodzili się. Nie mogłam za nie nawet dopłacić. Więc wydaje mi się, że to od kliniki zależy. Chyba, że od sierpnia coś się zmieniło, bo mieli dostać jakieś nowe wytyczne co do stosowanych dodatkowych "rozwiązań". A wizyty po becie oczywiście wszystkie płatne, bo program kończy się na transferze - ale to chyba tylko w Invikcie tak jest.
 
Hej dziewczeta :) Bardzo Wam dziekuje
Ja juz ochlonelam i teraz mam chwileczke zeby cosik naskrobac.Maz juz wie i nie mogl uwierzyc caly czas mi mowil ze go wkrecam.
Kate niestety zarodeczki b tez moga przestac sie rozwijac.Moje wszystkie byly b i tylko ten przetrwal.Wierze jednak ze Twoj tez sie ladnie rozwinie i zostanie z Toba.Ktoras z Was pytala ktory to dzien po transferze dzis 10dzien.W srode powtarzam betke sprawdzic czy ladnie rosnie.Trzymam kcuki za pozostale z Was obyscie mogly poczuc ta radosc:)
Dani ja tez nie mialam zludzen i co?jestem w ciazy.Boze jak to brzmi heh.Kochana trzeba wierzyc w kropeczki i ja wierze z calego serca w Twoje.
 
"Dla pacjentów bezpłatne są wszystkie konsultacje lekarskie aż do wizyty, podczas której badanie USG potwierdzi, że kobieta zaszła w ciążę, a także wszystkie badania laboratoryjne, testy i zabiegi związane z leczeniem metodą zapłodnienia pozaustrojowego."
Ale wiadomo że każda klinika może to interpretować tak jak chce. U mnie od sierpnia IMSI i AH jest za darmo, gdy podpisywaliśmy umowę z kliniką w marcu te zabiegi mieliśmy wyszczególnione w umowie jako dodatkowo płatne, jednak tak jak już pisałam przy ostatnim crio było AH i nie płaciliśmy za nic. Każda pierwsza beta bo miałam 3 transfery była darmowa. Jednak koleżanka z Gyncentrum np za betę płaciła więc każda klinika robi jak uważa...
 
Migotka to mnie zaskoczylas... AH i scraching za free....niezle! ciekawa jestem czy ta sama taktyke stosuja w GC, chociaz pewnie watpie w to... moja kumpela jutro idzie pobrac kariotypy od nowa bo spieprzyli jej badanie na ktore czekala miesiac, to pewnie sie zapyta o to...:tak:

to wg tego co jej kilka miesiecy powiedzieli to AH - 500 zl i scraching 500 zl..
 
reklama
Olusia ja w umowie też mam takie kwoty. Musiało się coś zmienić. W końcu w marcu jak zaczynałam stymulację nie było nawet refundacji leków a teraz nie dość że od lipca jest refundacja to od listopada znów te leki potaniały. Daj znać co się koleżanka dowiedziała :)
 
Do góry