reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gos1512.. ja przy pierwszym podejsciu i drugim mialam podane 2 zarodki...:tak:

Justys, faktycznie duza beta.. to ja mialam mniejsza niz ty w 14dpt...:tak: zarodek mogl sie podzielic...
 
reklama
Hess, super filmik. :)
Justys, gratuluję pięknej bety:) Teraz kciuki za przyrost. Cieszę się, że kolejna ciężarówka się szykuje i przełamała złą passę. Teraz kolejne dziewczyny się zarażą :tak:. A zarodek nie musiał się podzielić, na pewno się dobrze wgryzł:) Ja w 14dpt miałam podobną betę:)

Ja nie miałam podanych 2 zarodków, bo lekarze z kliniki się nie zgodzili. Dopiero przy ostatniej procedurze mogłabym mieć 2 podane. No i rzeczywiście to zależy od interpretacji lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Anulla no to u mnie maluszki musialy sie pozniej zagniezdzic... z tad ta nizsza beta....:tak: no ale dzieki bogu udalo sie
 
gos1512 super wiadomość :) to czekamy do piątku i jedziesz z koksem:) coleta też w pierwszej chwili pomyślałam,że u Justy bliźniaki bo betka taka wysoka :)
 
Hess – świetny filmik, ja proponuję przenieść to do życia realnego :-D

danii – kciukam za Twoje zarodki.

justys – ale mega beta, gratulacje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Danii trzymam mocno kciuki za Twoje zarodeczki, żeby dzielnie wytrwały do 5 doby, jeden została z Tobą na 9 mieisęcy a reszta w kolejce do rodzeństwa:tak:
Justys
beta ogromna:tak:podziwiam Cie że wytrwałaś aż 14 dni do testowania:sorry:
Gos Twoja beta nizutka ale i tak się pięknie zapowiada i już trzymam kciuki za przyrost:tak:
Bunieczek wiele historii było na forum podobnych, a teraz są piękne ciąże czego i Tobie życzę:tak:

Ja mam dwie mutacje , dr tylko powiedział żebym brała kwas foliowy 5 mg i sprawdzi jaki lek dać mi po transferze ze wzglądu na te moje mutacje. Ma zapytać kolegę prof-czy clexane, fragmin a może fraxiparynę/ Z invicty na wynikach napisali że mam lekką hiperhomocysteinę. Ale badałam i ją i mam wynik w normie.
Ja mam 30 lat a już w zeszłym roku miałam podane 2 zarodki. i Teraz ostatnio też dostałam dwa ale to były transfery w 2 i 3 dobie.
 
Do góry