reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Buniaczek trzymam kciuki !

Kate
na pewno komorki sie ladnie zaplodnia i bedziesz miala blastusia :tak:


Migotka
dziwne to podejscie twojej kolezanki.. ze nic nie robi w tym kierunku...a stracila juz zarodki.. odnosnie homocysteiny to kumpela ma dobra ja, dlatego nie wiem sama co myslec.. nie znam sie na tym... no ale tego bedzie musiala lykac kwas foliowy wieksza dawke? hmmm:baffled:
 
goga po cichu gratuluję, koniecznie powtórz betę w piątek i niedzielę dla pewności czy dobrze przyrasta.

Olusia ja też mam tą mutację, jak homocysteina będzie dobra to koleżanka dostanie zapewne kwas foliowy 5 mg i prewenit intensiv a jak nie to clexane i acard.

bunieczek
beta przyrosła prawidłowo ale jest za niska, żeby zobaczyć pęcherzyk a sprzęt w szpitalu zapewne pozostawia wiele do życzenia. U mnie w 5 tc podczas pobytu w szpitalu lekarka zarodka nie mogła znaleźć :tak: Odpoczywaj i myśl pozytywnie a my tutak będziemy mocno trzymały kciuki za Twój CUD :tak::-):tak:
 
kasik36 jak robila homocysteine ale to juz jakis czas temu to miala dobry wynik.. tzn miescila sie w granicy... a ten prewenit intensiv na co jest? tzn w czym ma pomoc?:tak:

A ja bedzie dobra homocysteina to nie ma brac clexane czy fragminu? i acardu?

Bo migotka pisala ze ona bierze 15 mg kwasu a ma ta sama mutacje....hmmm
 
Ostatnia edycja:
Olusia bo gorzej by było gdybyśmy miały tą drugą mutację C677T albo obie. Ta przy prawidłowej homocysteinie wymaga tylko większej suplementacji kwasu foliowego. Tak twierdzi mój lekarz...
A co do mojej koleżanki to tak jak mówiłam każdy inaczej podchodzi do in vitro. Ja staram się drążyć temat nawet na własną rękę, jestem w zupełnie innej sytuacji niż ona bo moje zarodki dotrwały do stadium blastocysty, przeżyły rozmrażanie ale w ciąży nie jestem, jej zarodki obumarły w 5 dobie, nie robiła żadnych badań typu genetyka czy immunologia, jej mąż też zrobił zwykłe badanie nasienia które wyszło kiepsko. Czasem chciałabym jej coś podpowiedzieć ale skoro ona nie widzi potrzeby.... to nie chcę mącić jej spokoju.
 
Dziewczynki sory ze wam tak smece o tym.. za tydzien ma miec wizyte u genetyka i chce uzykac jakis informacji o tym zanim pojdzie do niego... i prosila mnie bym popytala sie pare rzeczy bo wie ze na forum jestem....:tak: a ze ja nie robilam genetyki to wole was sie zapytac.. bardziej doswiadczonych he he
 
Olusia ja dostałam 15 mg, aktualnie jestem na naturalnym cyklu. Mam nadzieję że po kolejnej miesiączce zacznę krótki protokół. Aktualnie biorę kwas foliowy, piję Inofolic 2xdziennie, łykam koenzym Q10 i myślę jeszcze o suplementacji witaminy D. Mężowi daję 2xdziennie koenzym Q10 i raz Salfazin. Nie wiem czy to coś da, ale jak nie pomoże to może i nie zaszkodzi...
 
reklama
Migotka25 a ten inofolic czy inofem mozna pic caly czas czy tylko do pozytywnego testu? czym to sie rozni ze jedni maja 5mg kwasu a inni 15? hmm to od homocysteiny? a nie bralas prewenit intensiv?
 
Do góry