reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmm to moja 2x taka w 13 dpt. Zobaczymy co to będzie. Nawet w tabeli to mój wynik dużo poza normę wychodzi.
Poczekasz i się wkrótce dowiesz :-) Skoro tak pędzi to za parę dni na USG ;-)
Miałam kontakt z kilkoma dziewczynami, które miały transfer w tym dniu co ja, i każda z nas miała skrajnie różne bety ;-) Bliźniaków (niestety?;-)) nie było :-)
 
reklama
Poczekasz i się wkrótce dowiesz :-) Skoro tak pędzi to za parę dni na USG ;-)
Miałam kontakt z kilkoma dziewczynami, które miały transfer w tym dniu co ja, i każda z nas miała skrajnie różne bety ;-) Bliźniaków (niestety?;-)) nie było :-)
Te czekanie jest najgorsze, ale co ma być to będzie. Każda z nas jest inna więc i wyniki inne. Trzeba się uzbroić w cierpliwość 😉
 
Moja beta jest podobna dajesz nadzieję dziękuję mam nadzieję że i u mnie mój czeski hranolek da radę to mój 6 transfer drugi z pozytywna beta zarodeczek 5bb
To trzymam kciuki za hronolka ❤️O
A w której klinice jesteś ?
Ja w reprofit w Ostravie .. za niedługo zacznę przygotowania do 5 transferu
 
Hej dziewczyny, która z Was brała zastrzyki z Prolutexu? Gdzie i jak go dać, bo ja z tego wszystkiego zapomniałam iść spytać.
Miałam kiedyś i brałam normalnie w brzuch. Do tego musisz kupić strzykawki z wymiennymi igłami żeby były i igły (jedne miałam grubsze do popierania a druga cienka i krótka do wstrzykiwania). Na zdjęciu jest rozmiar tych małych igieł
 

Załączniki

  • 17205415968222116132590498310142.jpg
    17205415968222116132590498310142.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 17
reklama
Do góry