reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poniedziałek 31
Środa 37
Piątek 41
podobnie miałam równy rok temu (też w grudniu - transfer tuż po punkcji). Przez 3 tygodnie tak mi wolno beta rosła, do kliniki lekarz co tydzień kazał mi jeździć a na usg nic nie było widać. Po świętach zaczęłam plamić a beta spadła. Lekarz powiedział, że zarodek próbował się zaimplantować ale zrobił to źle, dlatego beta rosła ale słabo i w końcu doszło do poronienia :(
 
Ja dziś po wizycie, Malutka niecałe 2700g, już siedzi nisko, co zreszta czuje dość wyraźnie😆 szyjka jeszcze długa ale już się skraca wiec powoli wchodzimy w okres przedporodowy:) w przyszłym tygodniu idę na pierwsze KTG, 28.12 mam się pojawic jeszcze na kontroli u mojego lekarza jeśli nie urodzę do tego czasu😝 jutro równe 36 tygodni wiec jeszcze tydzien i co by nie było można na spokojnie rodzic:) niewiarygodne kiedy ten czas zleciał….:0
 
Jestem tak skołowana że nie …
A Pani doktor kazała mi brać dupfaston nadal i powtórzyć we środę dopiero i wtedy będzie decyzja
Bo nie spada aczkolwiek rośnie bardzo wolno
Czy któraś się z tym kiedykolwiek spotkała ?
Czy jest opcja że wystrzeli ?
Czy nie powinnam robić sobie nadzieję bo przed samymi światami nie chce mieć załamania
Przykro mi, ale ten wynik nie wróży niczego dobrego😞 Dużo siły dla Ciebie❤️
 
reklama
Ja dziś po wizycie, Malutka niecałe 2700g, już siedzi nisko, co zreszta czuje dość wyraźnie😆 szyjka jeszcze długa ale już się skraca wiec powoli wchodzimy w okres przedporodowy:) w przyszłym tygodniu idę na pierwsze KTG, 28.12 mam się pojawic jeszcze na kontroli u mojego lekarza jeśli nie urodzę do tego czasu😝 jutro równe 36 tygodni wiec jeszcze tydzien i co by nie było można na spokojnie rodzic:) niewiarygodne kiedy ten czas zleciał….:0
Jak ten czas leci, pamiętam jak pisałaś, że czekasz na wyniki badanych zarodków.a tu już do porodu się szykujesz🤗
 
Do góry