reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Weszłam i patrze wynik 33.15
Łzy popłynęły.
Pisze do starego a on, że właśnie patrzy i wysyła mi smutne minki.
piszę, że może wzrośnie żeby mnie pocieszyć chociaż dobrze wie, że spadająca nie wzrośnie.


Ale...
Coś mnie tknęło...


1000009787.jpg


Napisałam staremu, że szukamy kursu czytania ze zrozumieniem bo nie potrafimy oboje.

Wzrost 163%


Wizyta serduszkowa 3 stycznia
 
reklama
Weszłam i patrze wynik 33.15
Łzy popłynęły.
Pisze do starego a on, że właśnie patrzy i wysyła mi smutne minki.
piszę, że może wzrośnie żeby mnie pocieszyć chociaż dobrze wie, że spadająca nie wzrośnie.


Ale...
Coś mnie tknęło...


Zobacz załącznik 1595275

Napisałam staremu, że szukamy kursu czytania ze zrozumieniem bo nie potrafimy oboje.

Wzrost 163%


Wizyta serduszkowa 3 stycznia
Ale żeś strachu napędziła i mi 🫣a Wy we dwoje to nie ma co - wesoło ze sobą macie 😅 maluszku a Ty ładnie w mamusi rośnij w sile 🩶
 
U nas też dobrze, skok z 80 na 180 mlU/ml ❤️ Co prawda progesteron spadł, bo lekarz po ostatniej becie kazał mi być na samym Cyclogeście i odstawić Besins, ale jak mniemam dzisiaj mi go przywróci. Czekam na kontakt z kliniki. A wizyta u lekarza już w najbliższy poniedziałek 😊 Zobacz załącznik 1595283
Jak będziesz robiła jeszcze raz przyrost, to poproś żeby na wyniku pierwsza widniała beta😁 a poniżej progesteron😁 super wiadomość.
 
Ostatnia edycja:
Weszłam i patrze wynik 33.15
Łzy popłynęły.
Pisze do starego a on, że właśnie patrzy i wysyła mi smutne minki.
piszę, że może wzrośnie żeby mnie pocieszyć chociaż dobrze wie, że spadająca nie wzrośnie.


Ale...
Coś mnie tknęło...


Zobacz załącznik 1595275

Napisałam staremu, że szukamy kursu czytania ze zrozumieniem bo nie potrafimy oboje.

Wzrost 163%


Wizyta serduszkowa 3 stycznia
Gratuluję z całego serduszka trzymam kciuki by już tylko dobre informacje były ❤️🥰
 
Jestem tak skołowana że nie …
A Pani doktor kazała mi brać dupfaston nadal i powtórzyć we środę dopiero i wtedy będzie decyzja
Bo nie spada aczkolwiek rośnie bardzo wolno
Czy któraś się z tym kiedykolwiek spotkała ?
Czy jest opcja że wystrzeli ?
Czy nie powinnam robić sobie nadzieję bo przed samymi światami nie chce mieć załamania
 

Załączniki

  • IMG_4653.jpeg
    IMG_4653.jpeg
    71,7 KB · Wyświetleń: 99
A ja się trochę zestresowałam, lekarz nie chce mi dać doustnego progesteronu dodatkowo dopóki mnie nie zobaczy. Wizyta jutro rano, ale rozkminiam o co może chodzić… 🙄
 
reklama
Do góry