reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a w ktorym dniu na cyklu sztucznym miałyście transfery? Ja pierwszy transfer mialam 20 dnia cyklu udany a drugi az w 27 dniu cyklu nieudany..nie za pozno? Nawet na sztuczny? Mialam usg robione przed…
 
Dziewczyny a w ktorym dniu na cyklu sztucznym miałyście transfery? Ja pierwszy transfer mialam 20 dnia cyklu udany a drugi az w 27 dniu cyklu nieudany..nie za pozno? Nawet na sztuczny? Mialam usg robione przed…
To zależy od grubości/ gotowości endometrium ;)
A nie chcesz spróbować na naturalnym ?
 
Dziewczyny a w ktorym dniu na cyklu sztucznym miałyście transfery? Ja pierwszy transfer mialam 20 dnia cyklu udany a drugi az w 27 dniu cyklu nieudany..nie za pozno? Nawet na sztuczny? Mialam usg robione przed…
ja w 17dc miałam - udany, ale ja bardzo ładnie reagowałam na leki i w 11dc już endo było 10mm, od 14dc progesteron a w 17dc transfer, nie wiem potem jakie było endo ale najważniejszy efekt
 
reklama
U mnie było „im dalej w las, tym ciemniej”. Na początku endo rosło w miarę .. pózniej wgl nie chciało. Na naturalnym ostatnim musiałam 10 mm. Na sztucznych jak było 0,8 to był cud ..
Mi akurat dr dał ovitrelle na pęknięcie. Pózniej dostałam dodatkowego proga „na zwiększenie szansy”. Ale jakiego dnia ? Nie mam pojęcia. Pewnie tak jak na sztucznym. I teraz miałam transfer 2 zarodków 3 dniowych. Jeden się przyjął i robi przewroty w brzuchu 🥹

I ze względu na liczbę moich transferów miałam accofil.
Mialas może encorton? Ja przy sztucznych brałam..
 
Do góry