reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny.
Znalazłam na Bocianie wątek, w którym dziewczyna opisała swoją "drogę przez mękę" ale ostatecznie zakończoną sukcesem w postaci upragnionego dziecka. Ona miała bardzo małe endometrium (6,5 - 7) i napisała jakimi lekami udało jej się je zwiększyć (m.in. viagrą i witaminami) - pomyślałam Sylwia o Tobie, może coś Ci się przyda. Pisała też o PCO i cukrzycy - to też ostatnio było podnoszone na forum. Wklejam link:
Jak udało mi się zajść w ciążę |

Miłego dnia :-)
 
reklama
Witam
yes2.gif
Ja już po pierwszym zastrzyku, nie obyło się bez ekscesów. Miałam miec 225 jm a zapodal się 212,5, czyli ampuła nie zeszła do zera ale myśle że nie będzie to miało znaczenia. W czwartek na 17 mam usg, zobaczymy co tam się ujawni
 
Madzialenak, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.
Nie obraziłam się na Ciebie, bo ja nie z tych, obrażalskich :-) Szkoda tylko, że nie chciałaś sesji.
A grubych, to Ty chyba jeszcze nie wadziłaś :-)
 
Znalazłam zapomniany kalendarz:tak:

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
23 maja GizaS - podglądanie pęcherzyków
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF

Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków


Dziewczyny powiedzcie mi jakie są wskazania do brania encortonu? Dr M nie mówił, ja nie pytałam, a wiele z Was bierze i sama nie wiem, a mam opakowanie w domu i się zastanawiam:eek:
 
Gotadora, Madzialenak czuję się dobrze. I zaczynam myśleć - niestety dobrze. Dziś mój 5 dpt i oczywiście nic, zero objawów.... Transfer miałam na naturalnym cyklu wiec czuję się jak co miesiąc przed okresem. Mam typowego PMS-a, jestem wkurzona, byle co mnie denerwuje. A miałam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Jestem na L4, a Betę mam robić 28.05. I tym razem nie będę robić szybciej. Ale czas mi się dłuży okropnie . Nie mogę uwierzyć, że transfer miałam w środę. Mam wrażenie, że to było miesiąc temu...

Ikasia - Twój przykład daje mi jakąś nadzieję, bo Ty też miałaś transfer śnieżynek i Ci się udało. Czułaś coś na tym etapie, na którym jestem (5 dpt)?
 
Witajcie dziewczyny :-)

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
24 maja GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków
24 maja Darii - wysoka beta
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen - wizyta przed udanym IVF

Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Cześć dziewczyny.
Znalazłam na Bocianie wątek, w którym dziewczyna opisała swoją "drogę przez mękę" ale ostatecznie zakończoną sukcesem w postaci upragnionego dziecka. Ona miała bardzo małe endometrium (6,5 - 7) i napisała jakimi lekami udało jej się je zwiększyć (m.in. viagrą i witaminami) - pomyślałam Sylwia o Tobie, może coś Ci się przyda. Pisała też o PCO i cukrzycy - to też ostatnio było podnoszone na forum. Wklejam link:
Jak udało mi się zajść w ciążę |

Miłego dnia :biggrin2:

Bardzo dziękuję za pamięć Fuson. Już kiedyś czytałam to. Niestety globulki z viagrą też przerabiałam. Witaminy biorę do dziś, tylko nie wiem po co, ale biorę:
- b complex - 3x1tabl
- castagnus 1x2tabl
- wit E 200 - 1x1
- magnez - 2x1
- oeparol - 2x1
- mleczko pszczele 1x1

Swego czasu brałam także Linocomplex NNKT. Ostatnio zmieniłam na olej lniany kupowany w zielarskim. Ponieważ szybko traci swoje właściwości kupuję go w małych buteleczkach (250 ml). Łykam do dzisiaj 2 łyżki dziennie wymieszane z musli i białym serem. Nawet przyzwyczaiłam się już do jego smaku. Zamiast metformaxu biorę siofor 500 (4x1 tabl). Sama już nie wiem co mogłoby pomóc, dr mówiła o diphereline, ale jakoś mnie nie przekonuje lek na raka prostaty stosowany także w endometriozie. Wywołuje on efekt przypominający menopauzę. Sama nie wiem jak to się ma do mojego przypadku, nie mam endometriozy i nie wiem jak efekt menopauzy poprzez blokowanie receptorów estrogenowych ma mi pomóc.

Już od dawna zagubiłam się w tym wszystkim. Nie wiem po co przyjmuję leki wspomagające endometrium - chyba to tak z przyzwyczajenia.

Nie piszę na forum już jakiś czas bo nie mam sił dziewczynki. Ostatnio od mojej mamy usłyszałam, że moje pragnienie dziecka to fanaberia. Przyrównała moje starania jako kolejną moją zachciankę, wymieniając że przez takie fanaberie mam już 6 psów.

Płakać się mi chce na samą już myśl o tych słowach. Oddałam siostrze swoje jajeczka, mama moja skomentowała to później, że to nie jest żadna niezwykła rzecz bo mam taki obowiązek :eek:. Tylko do dzisiaj nie rozumiem dlaczego pragnienie mojej siostry posiadania drugiego dziecka są dla mamy oczywistością, a moje starania o pierwsze dziecko są fanaberią.

Ogólnie jakaś rozbita jestem od dawna.
Miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Gizas uprzedziłaś mnie :-) z listą

Ja o mały włos dzisiaj nie zrobiłam bety. Już z samego rana się zbierałam, żeby wyskoczyć z pracy na kilka min i zadzwonił mój M. No i nie pojechałam, powiedział, żebym nie kombinowała, że może być jeszcze za wcześnie a ja będę płakała, kazał czekać do piątku. Ale ja chyba nie wytrzymam i pojade w środe :-)
Dzisiaj już wróciłam do pracy, ale stresuje się, bo w ogóle nic nie czuje, od same transferu do teraz nic, kompletnie nic ehhh Dzisiaj mój 5 dpt, ale byście się uśmiały jak bym zrobi,ła betę :-D
 
Do góry