reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie lekarz zlecił w takiej samej sytuacji
(1.udany ale poronienie 2. Beta 0) histeroskopie - wyszedł bardzo duzy stan zapalny , właściwie przewlekły stan zapalny
Dostałam antybiotyki na 20 dni i zaczynam przygotowania do swojego kolejnego transferu
A zadnych badań immuno albo genetycznych nie zlecał?
 
No i super na takie info czekaliśmy wszyscy ! Trzymam kciuki za kropka niech się ladnie dzieli ❤️
Dziękuję ,ja sama nie wierze w to ,że moja jedyna komórka tak walczy dzielnie.Bedzie cudem,jeśli okaże się ,że z niej będzie ciąża.Czekam do piątku,jeśli będzie ok, idzie do badania.Potem czekanie czy zdrowy zarodek.
 
Dziewczyny,
jak radzicie sobie z bólem zębów/dziąseł podczas stymulacji/w ciąży po in vitro. Ostatnio bardzo bolą mnie dziąsła/zęby, ale jak byłam jakiś czas temu na kontroli, nie miałam ubytków. Może to przez hormony: estradiol. Wizytę mam dopiero w listopadzie. Może macie sprawdzone domowe sposoby? Płukanki? Czy jeśli zaszłyście w ciążę normalnie leczyłyście się u stomatologa? Czy to duże ryzyko?
Także... do moich wypadających włosów doszły problemy z zębami. Jak nie z tej, to z tej strony. Heh.

Wszystkim Wam życzę samych pomyślnych wiadomości.
 
Dziewczyny,
jak radzicie sobie z bólem zębów/dziąseł podczas stymulacji/w ciąży po in vitro. Ostatnio bardzo bolą mnie dziąsła/zęby, ale jak byłam jakiś czas temu na kontroli, nie miałam ubytków. Może to przez hormony: estradiol. Wizytę mam dopiero w listopadzie. Może macie sprawdzone domowe sposoby? Płukanki? Czy jeśli zaszłyście w ciążę normalnie leczyłyście się u stomatologa? Czy to duże ryzyko?
Także... do moich wypadających włosów doszły problemy z zębami. Jak nie z tej, to z tej strony. Heh.

Wszystkim Wam życzę samych pomyślnych wiadomości.
Tak, zdarzały mi się problemy z dziąsłami. Używałam płukanki bez alkoholu.
Zębami zajęłam się konkretnie tuż przed kolejną próbą transferu. Później byłam tylko na wizycie kontrolnej w II trymestrze. I nadal zdarza mi się używać płukanek na bolesne dziąsła...
 
reklama
Bardzo mi przykro @Devin 😔
U nas już po pierwszym nieudanym transferze - biochem- lekarz zlecił genetykę. Mnie kariotyp, Kiry, v-leiden, białka s,c oraz antytrombina wyszły 2 tys. 😞 w tym był tez kariotyp męża.
Hmmm nie mam tylko kariotypu i Kiry. Reszte robilam.
Ale znając invicte to da liste badań bo w moim odczuciu to mega naciągają na kase
 
Do góry