reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny! Potrzebuję Waszej porady🥹 dzisiaj zaczęłam brać Gonapeptyl, z tym że - nie wiem jak to się stało- zapomniałam go wziąć rano, tak jak powiedział lekarz, przyjęłam równo w południe 🥹 miałam dzisiaj wizytę u jeszcze innego lekarza- endokrynologa- zupełnie zajęło mi to głowę i wyszłam z domu😔Dopiero jak wrocilam zajrzałam w rozpiskę ! Tyle czekalam na ten dzień i zawaliłam… No ale teraz jest pytanie: jak dalej to przyjmować? Czy wziąć kolejną dawkę już z rana jutro i pilnować pory, czy muszę brac w południe? Co jest dla mnie niewykonalne bo właściwie codziennie jestem o tej porze w pracy. A preparat ma w dodatku być w lodowce 😳 Dzwonię do kliniki i jak na złość od południa jest kolejka dzwoniących, nie da się dodzwonić 🥺 jak do tego doszło? NIE WIEM 😤🥹😭
 
Czy którejś z Was zdarzyła się jakaś obsuwa z tym lekiem? Macie podobne doświadczenia ?🥺
Ja miałam. Przyjęłam po 6 godzinach obsuwy. Nie wiem czy miało wpływ na stymulacje, ale ostatecznie miałam 5 zdrowych komórek, co u mnie to był bardzo dobry wynik. Na kolejnej stymulacji miałam tylko 3 komórki.
 
Jest tu ktos kto prowadzi ciaze w medicover albo luxmed?
Pytanie z ciekawości bo mam pakiet do medicover a ktos tu kiedys na forum pisal ze nie prowadzą ciąż z in-vitro 🧐czy ktos cos wie na taki temat?😜
Ciąże jako tako nie prowadzę….
Słyszałam ze ci "pakietowi" lekarze są słabi , pracują na starych aparatach ale to tez zapewne zależy od miasta czy samego lekarza . Ciąże prowadzę na NFZ u mojej ginekolozki 😉 .
Korzystam z medicover gdy potrzebuje wykonać badania z krwi 😉 tymbardziej ze diagnostykę mam 300m od bloku 😉

zadzwoń może na infolinie i zapytaj czy lekarz może odmówić Ci prowadzenia ciąży jeśli dzieciątko jest z in vitro …
 
Ja miałam. Przyjęłam po 6 godzinach obsuwy. Nie wiem czy miało wpływ na stymulacje, ale ostatecznie miałam 5 zdrowych komórek, co u mnie to był bardzo dobry wynik. Na kolejnej stymulacji miałam tylko 3 komórki.
Dzięki za odpowiedź😘jeśli się tam nie dodzwonię dziś, to chyba wezmę po prostu rano i będę pilnować terminów. Może nic się nie stanie 🤔
 
Dzięki za odpowiedź😘jeśli się tam nie dodzwonię dziś, to chyba wezmę po prostu rano i będę pilnować terminów. Może nic się nie stanie 🤔
Ja uważam, ze to już będzie za długa przerwa .. bo jednak rozpoczęcie stymulacji poprzedza badanie hormonów, i tylko przy odpowiednim poziomie chyba powinno się zaczynać. A dzień opóźnienia to mogą być już inne wartości hormonów. Dlatego lepiej zadzwonić i zapytać czym prędzej. Ja miałam opóźnienie już w trakcie - to był 3 lub 4 dzień, wiec chyba jest różnica.

Dzwon !!!
 
Ja uważam, ze to już będzie za długa przerwa .. bo jednak rozpoczęcie stymulacji poprzedza badanie hormonów, i tylko przy odpowiednim poziomie chyba powinno się zaczynać. A dzień opóźnienia to mogą być już inne wartości hormonów. Dlatego lepiej zadzwonić i zapytać czym prędzej. Ja miałam opóźnienie już w trakcie - to był 3 lub 4 dzień, wiec chyba jest różnica.

Dzwon !!!
Dzwonię, ale chyba jakieś dofinansowanie dostali bo naprawdę cały czas mi mówią, że mam zadzwonić później 🙄 z tym, że wydaje mi się, że mnie nie zrozumiałaś. Ja dzisiaj przyjęłam o 12 pierwszy zastrzyk, teraz zastanawiam się jak wziac drugi, chcę wziac jutro rano, np. o 7 i już tak brac. Czyli wezmę nawet szybciej niż powinnam…
 
reklama
Do góry