reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Nie było mnie tu od miesięcy, a tu tyle się dzieje. Tyle nowych happy-endów.
Jeju super gratuluję wszystkim i każdemu z osobna tego szczęśliwego zakończenia i możliwości przytulenia w końcu swojego wyczekiwanego, wypłakanego skarba.
Ja jakoś nie mogłam pozbierać się po tym poronieniu, ale już wracam do walki, po tych super aktywnych wakacjach.
Dziewczyny powiedzcie mi proszę tylko czy można jakoś wyprosić w Polsce zapłodnienie wszystkich pobranych komórek?
Super że do nas wracasz
No właśnie, teraz zmieniamy lekarza, poza wiekiem niestety wszystko skłania do zapłodnienia wszystkich.
Super że do nas wróciłaś ✊✊
 
reklama
@s.ols3404 jak się czujecie ? Jak Malutka ? 🥹
Wiesz co moja corka to twarda babka ❤️ Położne mówią, że dużo dzieci urodzonych w tym tygodniu dużo dłużej potrzebują pomocy aparatury itp. Jest od czwartku już przy mnie. Zapalanie płuc mamy za sobą. Wczoraj ostatnia dawka antybiotyku. Skończyliśmy też naświetlanie. Dziś kontrolne USG , bo wczesniej nam w nerkach coś wyszło i badanie moczu. Dostaniemy wszelkie możliwe skierowania 🙆🏻‍♀️ wszystko takie nowe , ale poradzimy sobie ☺️

A jak Ty się czujesz mamusiu w kolejnej ciąży ? 😍
 
Wiesz co moja corka to twarda babka ❤️ Położne mówią, że dużo dzieci urodzonych w tym tygodniu dużo dłużej potrzebują pomocy aparatury itp. Jest od czwartku już przy mnie. Zapalanie płuc mamy za sobą. Wczoraj ostatnia dawka antybiotyku. Skończyliśmy też naświetlanie. Dziś kontrolne USG , bo wczesniej nam w nerkach coś wyszło i badanie moczu. Dostaniemy wszelkie możliwe skierowania 🙆🏻‍♀️ wszystko takie nowe , ale poradzimy sobie ☺️

A jak Ty się czujesz mamusiu w kolejnej ciąży ? 😍
No to dobrze. Widzisz jaką masz twardą córcię 😍. Oby tak dalej, trzymamy kciuki ✊🏻✊🏻

A ja dobrze, całkiem inaczej niż w ciąży z córką. Tak jakoś „bezpiecznie” 😂. Nie mam krwawień, bóli ;) oby tak zostało 🤩
 
W czerwcu zrobiłam 7 stymulację z której powstało 8 zarodków 😳😁, szok i niedowierzanie 😂 ( sześć 3 dniowych i 2 blastki). Pod koniec lipca wzięłam dwa 3 dniowce iiiiiii aktualnie jestem w 8 tc z jednym kropkiem ❤️
Wow co za wiadomość :) Super gratuluję, nawet nie wiesz jakiego pozytywnego kopa mi dałaś. Nieraz myślałam co tam u Ciebie a tu proszę takie newsy :D Bardzo się cieszę i błagam podziel się czy brałaś jakieś suplementy przed tą, nawet nie wiem jak ją określić, mega szczęśliwą stymulacją :)
 
Wow co za wiadomość :) Super gratuluję, nawet nie wiesz jakiego pozytywnego kopa mi dałaś. Nieraz myślałam co tam u Ciebie a tu proszę takie newsy :D Bardzo się cieszę i błagam podziel się czy brałaś jakieś suplementy przed tą, nawet nie wiem jak ją określić, mega szczęśliwą stymulacją :)
Dziękujemy bardzo 🥹
Cieszę się, że Ciebie zmotywowałam 😁
Ja muszę działać. Inaczej jestem nerwowa ;) u mnie jedno się kończy, zaczynamy z drugim ;)

Oczyszczanie organizmu, suplementy (cały czas je biorę, oprócz koenzymu) - selen, cynk, jod, d3 10 tys, Adek, b complex metylowany i koenzym q10.
Działaj, działaj ;) jak mi się udało to każdemu może 😂
 
Dziękujemy bardzo 🥹
Cieszę się, że Ciebie zmotywowałam 😁
Ja muszę działać. Inaczej jestem nerwowa ;) u mnie jedno się kończy, zaczynamy z drugim ;)

Oczyszczanie organizmu, suplementy (cały czas je biorę, oprócz koenzymu) - selen, cynk, jod, d3 10 tys, Adek, b complex metylowany i koenzym q10.
Działaj, działaj ;) jak mi się udało to każdemu może 😂
a jak oczyszczałas organizm?
 
reklama
Do góry