reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedzcie mi kiedy wy mowilyscie rodzinie że jesteście w ciąży. Bo u mnie nikt nie wie że miałam.transfer i zastanawiam.sie kiedy będzie odpowiedni czas żeby poinformować o tym znajomych i rodzinie
 
reklama
Powiedzcie mi kiedy wy mowilyscie rodzinie że jesteście w ciąży. Bo u mnie nikt nie wie że miałam.transfer i zastanawiam.sie kiedy będzie odpowiedni czas żeby poinformować o tym znajomych i rodzinie
U mnie też nikt nie wiedział o transferze. Poinformowaliśmy rodzinę dokładnie w 10+2tc☺️ wtedy poczułam się już w miarę pewnie że będzie dobrze 😉
 
Powiedzcie mi kiedy wy mowilyscie rodzinie że jesteście w ciąży. Bo u mnie nikt nie wie że miałam.transfer i zastanawiam.sie kiedy będzie odpowiedni czas żeby poinformować o tym znajomych i rodzinie
ja zdecydowałam się oznajmić rodzinie po pierwszych prenatalnych tj. po 12tyg. Czułam się trochę bezpieczniej, jakkolwiek to brzmi. Jasne, że po 12 tyg też coś mozd pojsc nie tak ale już ryzyko jest zdecydowanie mniejsze.
 
Dziewczyny mam do oddania dwie ampułki accofilu jak by któraś potrzebowała ... W związku z tym że musi być w lodówce odbiór w Legnicy . Ważny do lipca 2024
 
reklama
Heheh ja też tak niby planowałam że powiem o ciąży po 2 wizytach na której usłyszę serduszko. Ale nie wiem kiedy jest taka kolejna wizyta
Ja miałam pierwsza wizytę 11 kwietnia i już było serduszko a nastepną 4 mają (ostatnia wizyta w klinice)☺️ a 7 maja powiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu. Troszkę później przyznałam się w pracy bo zaczęłam chodzic w dresach i to było podejrzane🤦😂 Reszta dowiadywała się stopniowo a dalsi znajomi przypadkiem 😂🤣
 
Do góry