reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nic z tego nie będzie, moje plamienie zmieniło się w krwawienie😞. Leki dostałam, żeby plamienie się skończyło i teraz powinnam dostać @ i zacząć stymulację a nawet jednego dnia przerwy nie miałam. Jestem tym wszystkim załamana bo w czerwcu kończy nam się ważność badań🥺
kurcze…a wiadomo skąd te plamienia/krwawienie? I czy to krwawienie na pewno nie jest miesiączką? Głowa do góry, byle się udało to wyregulować a badania powtórzycie. Wiem ze to dodatkowy koszt, mam nadzieje ze mozecie sobie na to pozwolić..sciskam mocno🥰 i przesyłam dużo mocy💪
 
reklama
Ja nie miałam takiej reakcji. Dopytaj lekarza, może faktycznie infekcja..ale ja np teraz mam tak ze od czasu do czasu coś mnie tam zaswędzi i używam żelu multigyn actigel. Bezpieczny w ciąży, a przynosi duża ulgę. Pierwsze wrażenie niefajne ale po chwili jest na prawdę lepiej. Mój ginekolog pozwolił mi używać. Przy czym ja tylko od zewnątrz się smaruje. I nie martw się, ja do transferu podeszłam z zapaleniem pęcherza;)
Podpytam, choć dziś już jest dobrze. Może wczoraj dłubał za mocno wziernikiem. :laugh2:

A czy Wy zawsze nacinacie otoczkę przed transferem mrozaczka, bo mój lekarz o tym nie wspomniał a potem wszyscy pytali dlaczego nie była nacieta i zaczynam się martwic :(
 
Podpytam, choć dziś już jest dobrze. Może wczoraj dłubał za mocno wziernikiem. :laugh2:

A czy Wy zawsze nacinacie otoczkę przed transferem mrozaczka, bo mój lekarz o tym nie wspomniał a potem wszyscy pytali dlaczego nie była nacieta i zaczynam się martwic :(
ja miałam nacięta, ale dlatego ze my mieliśmy badanie genetyczne zarodków wiec musieli naciąć żeby pobrać materiał wcześniej. Ale to nie jest standard z tego co wiem. Nie martw się, zarodek sobie poradzi💪
 
Ja już po wizycie pęcherzykowej. Jest już pęcherzyk z zarodkiem i ciałkiem zoltkowym. Serduszka jeszcze nie ma, ale lekarz mówi ze na dniach pewnie się pojawi. Muszę niestety na dwa tyg wejsc na zastrzyki z prolutexu bo mój próg jest denny…
@Ruda08 poprosze o wpisanie na 24 maja na USG serduszkowe:)

Powiem Wam ze piekne uczucie zobaczyć jak coś tam w Tobie się kształtuje…:)
 
Dziewczyny, kolejny brzuszek do przejęcia 🙂
Michalina urodziła się wczoraj o 18.05 ☺️ 3300g i 53 cm szczęścia 😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20230516_045104665.jpg
    IMG_20230516_045104665.jpg
    823,4 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry