reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny boję się TSH mi podskoczyło do 3.44 a progreston ,<0.2 nie wiem co to będzie dziś jadę na sprawdzenie endometrium 😪
Jezeli jestes przed transferem to nie podchoc z takim TSH.Ja podchodzilam z 3,73 a lekarz stwierdzil ze jest ok.Transfer oczywiscie sie nie udal mimo super jakosci blastki.Zaluje ze podeszlam i nie skontaktowalam sie ze swoim ginem ktory jest tez endokrynologiem.Niestety to byla nasza jedyna szansa na rodzenstwo dla corci.Do tej pory nie moge sie z tym pogodzic ze lekarz z kliniki zrobil ten transfer
 
Jezeli jestes przed transferem to nie podchoc z takim TSH.Ja podchodzilam z 3,73 a lekarz stwierdzil ze jest ok.Transfer oczywiscie sie nie udal mimo super jakosci blastki.Zaluje ze podeszlam i nie skontaktowalam sie ze swoim ginem ktory jest tez endokrynologiem.Niestety to byla nasza jedyna szansa na rodzenstwo dla corci.Do tej pory nie moge sie z tym pogodzic ze lekarz z kliniki zrobil ten transfer
A od czego można to TSH tak poszło w górę biorę leki 50/75 i wiadomo leki do transferu estrofem acard i neoparin
 
A od czego można to TSH tak poszło w górę biorę leki 50/75 i wiadomo leki do transferu estrofem acard i neoparin
Niestety to skutki uboczne estrofemu …
Rozmawiałam o tym z lekarzem …

przed przygotowaniami do transferu moje tsh wynosiło 1.5 , 7dc na estrofemie i tsh już 3,4 . Wdrożyliśmy eutyrox .
 
reklama
Do góry