reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Skąd wiesz że stan zapalny był duży ? Badałas potem czy został wyleczony ? W jaki sposób ? Tez mam brak implantacji i też miałam przeleczony stan zapalny. Nie sprawdzałam bo pytałam co zrobimy jesli się okaże że nie został wyleczony to powiedział, że już nic więcej się nie da zrobić. Cały czas mnie to męczy.
Ja miałam cd138 10/10 później znów zrobiłam po chyba 2 miesiącach i wyszło że cd138 wynosi 0
 
reklama
Nocto kciuki za synusia❤️❤️❤️❤️
Wiesz... tylko tak bardzo marzyłam o córce☺️syna już mam i w sumie chciałam go mieć jako pierwsze dziecko, potem zapragnęłam córki. W poprzedniej ciąży, którą poroniłam nifty wykazało znowu syna. Teraz moje przypuszczenia i lekrza wskazują na kolejnego syna 😅 także już nie marzę😁biorę co jest 😅... ale tak sobie myślę, że wśród moich przebadanych 2 blastek, jest gdzieś córka, tylko która to blastka 🤔🤔
 
Dziewczyny melduje się po usg w 10tc. Wprawdzie z usg wychodzi 10+6 ale śmieje się że to przez te wszystkie sterydy. Jestem po badaniach genetycznych zarodka więc mój lekarz sprawdził dzisiaj wszystko jeszcze swoim okiem i póki co komplet od mózgu po palce u nóg. Płeć póki co nn choć jak @Madlene83 liczę na córkę (do tej pory wszystkie ciąże to chłopaki) bo jednego urwisa już mam ;) No ale wiadomo wezmę co dają 🤣 3mam kciuki @Eletronka za betę !!! I wszystkie dziewczyny po transferach 💪 U nas do 3 razy sztuka ale emocje na pewno nie opadną po 12 tygodniu więc jazda będzie do końca. Buziaki dla was i mam nadzieje że wrześniowe mamy to będzie szczęśliwa grupa - a towarzystwo doborowe @Evela.6 😘
 
Ja miałam cd138 10/10 później znów zrobiłam po chyba 2 miesiącach i wyszło że cd138 wynosi 0
Ja miałam cd138 10/10 później znów zrobiłam po chyba 2 miesiącach i wyszło że cd138 wynosi 0
Ja dostałam
Biotrakson (1 g) 1 Dawkowanie: 1 x 1 i.m.
Unidox Solutab (100 mg) : 2 x 1 tabl. doustnie
Metronidazol Polpharma (250 mg): 3 x 2 tabl.
Ipozumax (100 mg) 1 x 1 doustnie.
Miałaś może podobny zestaw ?
Która z was jeszcze wie że po takim zestawie pomogło ?
 
Ja dostałam
Biotrakson (1 g) 1 Dawkowanie: 1 x 1 i.m.
Unidox Solutab (100 mg) : 2 x 1 tabl. doustnie
Metronidazol Polpharma (250 mg): 3 x 2 tabl.
Ipozumax (100 mg) 1 x 1 doustnie.
Miałaś może podobny zestaw ?
Która z was jeszcze wie że po takim zestawie pomogło ?
Ja miałam 2 leki metromidazol i jeszcze jakiś ale nie pamiętam nazwy już
 
reklama
Do góry