reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co myślicie o takiej przyroscie?
13.10 8dpt beta 77,4 progesteron 19,70
15.10 10dpt beta 210,2 progesteron 22,00
18.10 13dpt beta 699,5 progesteron 24,20
Trochę się boje. Bo odczuwam kłucia po jednej stronie a przyrost też inny niz był..
Prawidłowy. Co cię niepokoi? Rób co dwa dni nie co trzy.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie torbieli z niepeknietych pęcherzyków po stymulacji. Jak to potem wyglada? Jak się ich pozbywa?
Hej, to nie jest tak, ze taki torbiel za każdym razem się pojawia. Może, ale nie musi.
Zobacz u mnie, po hiperce czysto nie mam nic, żadnych torbieli itp..
Nie przyjmuj z góry czarnego scenariusza 🙂
Będzie dobrze, a może do tej stymulacji nie będziesz musiała wogole podchodzić 👶
 
Hej, to nie jest tak, ze taki torbiel za każdym razem się pojawia. Może, ale nie musi.
Zobacz u mnie, po hiperce czysto nie mam nic, żadnych torbieli itp..
Nie przyjmuj z góry czarnego scenariusza 🙂
Będzie dobrze, a może do tej stymulacji nie będziesz musiała wogole podchodzić 👶
Czyli po hiperce nic nie było u Ciebie? Mega!
 
Czy któraś z Was się orientuję na ile podanie prolutex może mi zmienić wynik? biorę prolutex od ponad 2 tyg.
I jaka może być różnica między badaniem progesteronu przed zastrzykiem a po zastrzyku (gdyby zrobić badanie w tym samym dniu) ? I czy w ogóle?
 
reklama
Czy któraś z Was się orientuję na ile podanie prolutex może mi zmienić wynik? biorę prolutex od ponad 2 tyg.
I jaka może być różnica między badaniem progesteronu przed zastrzykiem a po zastrzyku (gdyby zrobić badanie w tym samym dniu) ? I czy w ogóle?
Ja brałam. Mi bardzo podniósł. Ale jak badałam proga to miałam przed zastrzykiem pobrać krew i dopiero zastrzyk.
 
Do góry