reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Każdy ma mieć prawo swoje zdanie na temat szczepień ale zwłaszcza po tym co przeszłaś ja osobiście bym bała się szczepić. A Ty zrób tak jak podpowiada się Ci rozsądek. To Twoje ciało i na pewno będziesz wiedziała czy może Ci to pomoc czy zaszkodzić. Ja jestem zdrowa a po prostu boje się i póki nikt mnie nie przymusi to dobrowolnie sobie tego nie zrobię. Ale tak jak pisze to jest tylko moje zdanie. Każdy ma prawo decydować o sobie.🤗
Ja też tego nie zrobiłam i nie zrobię. Nie ma żadnych badań na temat przebiegu stymulacji ..
 
reklama
Ja zaczęłam teraz też długo protokół i lekarka mówiła żeby się szczepić jak najszybciej. Pierwsza dawkę miałam 2 dni przed rozpoczęciem wyciszania a druga będę mieć już w trakcie. Myślę, że to żaden problem. Po pierwsze dawce Pfizera kompletnie nic mi nie było
Tak tak mam długi protokół mieć. Rozumiem. Też się tego boję stąd moje pytanie do Was jakie macie doświadczenia z tym.
 
Ja pytałam mojej lekarki czy się szczepić przed in vitro i powiedziała, że muszę 3 m-ce po szczepieniu odczekać, po drugiej dawce... wątpiła czy w tym roku byśmy zaczęły. Ale na tym wątku czytałam, że niektórzy nawet tydzień po szczepieniu rozpoczynają stymulację. Przeszłaś ciężka operacje z przetaczaniem krwi więc to trochę ryzykowne... Nie wiem.
Ja się nie zaszczepiłam, ale trochę się boje szczepić w ewentualnej ciąży, a w ciąży naturalnie zagrożenie jest większe. [emoji2370]
Ja się szczepilam pod koniec maja jednodawkowym Jonsonem a stymulację zaczęłam miesiąc później. Konsultowałam to z moim lekarzem z kliniki i mówił że jak najbardziej przed stymulacją mogę się zaszczepić
 
Dziewczyny o co może chodzić że przy tym samym zestawie leków przed transferem nic mi nie było, a od czwartku (transfer) śpię po 12h plus w dzień 1h. Raczej na objawy jakiekolwiek za wcześnie , poza tym nic innego mi nie jest ale wyglądam jak symulant w domu 🤣 od drzemki do drzemki
 
Dziewczyny o co może chodzić że przy tym samym zestawie leków przed transferem nic mi nie było, a od czwartku (transfer) śpię po 12h plus w dzień 1h. Raczej na objawy jakiekolwiek za wcześnie , poza tym nic innego mi nie jest ale wyglądam jak symulant w domu 🤣 od drzemki do drzemki
Mialam Tak samo Po transferze, a wczoraj widzialam juz 5cm pecherzyk na USG mojego maluszka 💕
 
Dziewczyny o co może chodzić że przy tym samym zestawie leków przed transferem nic mi nie było, a od czwartku (transfer) śpię po 12h plus w dzień 1h. Raczej na objawy jakiekolwiek za wcześnie , poza tym nic innego mi nie jest ale wyglądam jak symulant w domu 🤣 od drzemki do drzemki
Ja tak miałam po udanym transferze. ❤️
Przeslodka[emoji3590]niech rośnie zdrowo!
Ogromne gratulacje!
Słońce jak się czujesz?
 
reklama
Dziewczyny o co może chodzić że przy tym samym zestawie leków przed transferem nic mi nie było, a od czwartku (transfer) śpię po 12h plus w dzień 1h. Raczej na objawy jakiekolwiek za wcześnie , poza tym nic innego mi nie jest ale wyglądam jak symulant w domu [emoji1787] od drzemki do drzemki
Na mnie tak działa wysoki progesteron i też jestem właśnie na etapie 24h zamulenia i ciągle bym spała [emoji85]
 
Do góry