reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie jeśli chodzi o Zarodki te nieprawidłowe to wyszło, że całkowicie nie nadają się do transferu ? Ja narazie zbadałam 2 i wyszło ze jeden jest w porządku a drugi ma dodatkowy chromosom 19 i np mi Pani doktor powiedziała, ze napewno będziemy transferować Ren zdrowy ale ten z dodatkowym chromosomem 19 tez nadaje się do transferu gdyby coś bo powiedziała mi ze zarodki maja zdolność samo regeneracji i ze jest duża szansa ze sam się naprawi.
Prawdę mówiąc nie wiem, nie konsultowałam tego jeszcze z genetykiem. Czytałam, że zarodki mają zdolność do samoregeneracji (jeśli to dobre określenie tu), ale z drugiej strony sprawdziłam nieprawidłowości jakie wyszły i chyba nie zaryzykowałabym transferu.
 
Mam pytanie jeśli chodzi o Zarodki te nieprawidłowe to wyszło, że całkowicie nie nadają się do transferu ? Ja narazie zbadałam 2 i wyszło ze jeden jest w porządku a drugi ma dodatkowy chromosom 19 i np mi Pani doktor powiedziała, ze napewno będziemy transferować Ren zdrowy ale ten z dodatkowym chromosomem 19 tez nadaje się do transferu gdyby coś bo powiedziała mi ze zarodki maja zdolność samo regeneracji i ze jest duża szansa ze sam się naprawi.
hmm znawca nie jestem i moze wszystko się moze zdarzyc, ale w takim razie po co badać zarodki? jak dla mnie to jest naciaganie. Jasne,wszystkiego o naturze nie wiemy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że zarodek się sam naprawi (tak wiem że są podziały jeszcze dalej, ale czy chcesz tak ryzykowac? ). Im się łatwo mówi, a Ty w najlepszym razie bedzuesz miała betę 0, a oni kase za transfer.
 
reklama
Różne mogą być cykle, ja też się całkiem rozregulowałam 2 stymulacje , 3 transfery już nawet nie wiem co ile okres mam ;(. Jak chcecie próbować naturalnie to może ci leki przepisać
Wiesz, ja za bardzo nie chcę próbować naturalnie bo tyle lat próbowałam i wielkie G z tego wyszło. Teraz tylko chciałam, bo jeszcze mnie trzyma ta immunopresja.
U mnie cykle ZAWSZE jak w zegarku, może o 1 dzień się czasem przestawią. Z owulacją tez nigdy nie miałam problemu i dlatego teraz się wystraszyłam, bo to drugi miesiąc z kolei, gdzie owulki nie ma. Wiem, że trafiają się cykle bezowulacyjne ale 2 razy pod rząd???
No i to by było tyle z moich prób naturalnych:oo2:
 
Do góry