reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, czytam Was od kilku dni i bardzo każdą z Was podziwiam. Ja obecnie jestem po punkcji czekam na transfer za kilka dni :) To moje pierwsze in vitro. Staramy się od kilku lat bez skutku. Wszystkie badania mamy w normie, więc jestem pełna nadziei. Trzymajcie proszę kciuki :* Mam pytanie jak czułyście się po punkcji? Mnie op kilku dniach nadal bolą jajniki (tzn czuję je) i mam wrażenie, że brzuch jest też bardziej wzdęty. Czy to normalne, też tak miałyście? Ogólnie czuje taki lekki dyskomfort podczas siadania czy chodzenia. Ale nie boli mnie to non stop.
 
Cześć dziewczyny, czytam Was od kilku dni i bardzo każdą z Was podziwiam. Ja obecnie jestem po punkcji czekam na transfer za kilka dni :) To moje pierwsze in vitro. Staramy się od kilku lat bez skutku. Wszystkie badania mamy w normie, więc jestem pełna nadziei. Trzymajcie proszę kciuki :* Mam pytanie jak czułyście się po punkcji? Mnie op kilku dniach nadal bolą jajniki (tzn czuję je) i mam wrażenie, że brzuch jest też bardziej wzdęty. Czy to normalne, też tak miałyście? Ogólnie czuje taki lekki dyskomfort podczas siadania czy chodzenia. Ale nie boli mnie to non stop.
Ja też czułam jajniki a brzuch miałam taki, że żadnych spodni nie mogłam dopiąć. A ile miałaś pobranych jajeczek ? Trzymamy kciuki bardzo mocno! :)
 
Ja też czułam jajniki a brzuch miałam taki, że żadnych spodni nie mogłam dopiąć. A ile miałaś pobranych jajeczek ? Trzymamy kciuki bardzo mocno! :)
Dziękuję :* pobrali 10, ale 5 było niedojrzałych i udało się zapłodnić 5 :) Na razie czekam na dalsze informacje od embriologów :) A miałaś też tak, że przy sikaniu jakoś pęcherz się spinał i bolał, a potem już nie? A po ilu dniach przeszła ci ta "opuchlizna" brzucha?
 
Ja dostalam heparyne bez wskazan w gyncenteum... z tym ze lekarz zalecil ceinone 2 razy dziennie i rano raz heparyne do 3 miesiaca i teraz mowil ,ze powoli bedziemy odstawiac..chce sie juz pozbyc tych lekow bo co pare dni bodajze 10daje 640 zl za to a z drugiej strony to sie boje teraz odstawiac ,,ze szok dla organizmu i dzieciatku cos zabraknie
Prolutex odstawiłam w 18 tc. Szkoda bo szyjka poleciała. Heparynę miałam na fundusz po 3.4 zł. Prolutex po 150 zł.
 
Dziękuję :* pobrali 10, ale 5 było niedojrzałych i udało się zapłodnić 5 :) Na razie czekam na dalsze informacje od embriologów :) A miałaś też tak, że przy sikaniu jakoś pęcherz się spinał i bolał, a potem już nie? A po ilu dniach przeszła ci ta "opuchlizna" brzucha?
Super wynik :) pęcherz nie bolał a opuchlizna przeszła po transferze, ale podejrzewam, że było to spowodowane tym, że przestałam robić zastrzyki z progesteronu. U mnie niestety tym razem się nie udało. Jakie leki aktualnie bierzesz?;)
 
QUOTE="Witamitawegaminka, post: 18670984, member: 182597"]
Ale roznica w cenie szok...ja place 80zl za 10 :( bez refundacji oczywiscie
[/QUOTE]
Idź do ginekologa prowadzącego ciążę i niech ci przepisze. Moja lekarka przepisywała, potem w szpitalu przez trzy miesiące też mi dawali. Nikt nie pytał o wskazania.
 
reklama
Do góry