reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jagoda, te strzykawki od menopuru maja 1ml, a prolutex ma 1.19ml, plus babelki ktore trzeba wypuscic, to musisz miec strzykawke 2ml, do tego dlugie igly do nabierania leku i krótkie do zastrzyku w brzuch :) w ulotce jest wszystko napisane i napisane jakie to sa dokladnie typy igiel :)

Ja robie 2razy dziennie ten zastrzyk od 1 marca
Dżizsss to dziś muszę apteki szuka . Dzięki.
 
oki rozumiem, rety a wiadomo dlaczego tak masz?


no, no, to życzę dwóch serduszek niebawem :) czekamy na betowanie :) a Ty się relaksuj :)
Niestety ciężko ustalic...urolog powiedział że najprawdopodobnie bniej mam krótka cewkę i szybko wszystko przechodzą dalej...no niestety, ciągle coś biorę, ale spoko to nie koniec świata!) Inniaja gorzej, więc staram się nie nazekac
 
Dziewczyny dziś 10dpt Beta 123
we środę 8dpt 59,65
Ponoć w porządku przyrost ale stres na maxa bo jakieś plamienie się pojawiło i ta niepewność na przyszłość ale pije według zaleceń meliske ;)
@jagodaaga trzymam kciuki za dzisiejsze jajcobranie i za zapłodnienie!❤️
@Estta jak zarodeczki?
Beta piękna widać że będzie zdrowa ciąża. Jeszcze raz gratulacje.
 
Dobra, jeszcze jedno pytanie mam..ten prolutex ma fiolki, mąż kupił mi strzykawki i igły ale jak patrzę na te igły grube i długie to mi słabo...zostało mi jeszcze trochę tych strzykawek od menopur one są takie cienkie...myślicie że mogę je wykorzystać? Czy to jest jakaś różnica?
Jagoda, ja wykorzystalam te strzykawki od menouru bo miałam ich w cholerę i szkoda mi było je wyrzucać ;)
Fakt, nie zmieści się wszystko na raz ale ja się 2x kułam tą samą (nabrałam do ełna, zrobiłam zastrzyk i potem dobierałam resztę)
Wlasnie robiłam wczoraj ma dwóch różnych urządzeniach
I jeden 2,7 a drugi 3,6
Ale to chyba po prostu za duże moje marzenie [emoji20]Zobacz załącznik 949887Zobacz załącznik 949888
To w różnych labach? Która próbka była pobierana wcześniej? Nie, żebym ci nadzieje robiła bo mogą być też różnice w oznaczeniach spowodowane pomiarem na innym aparacie, ale jeśli ta próbka z wynikiem 3,6 była pobierana później to może akurat rośnie ;) jak jesteś taka niecierpliwa to idź jutro trzaśnij znowu i będziesz widać czy to rośnie czy spada. Szczerze mówiąc u mnie tydzień po zastrzyku już nie było śladu we krwi.
 
reklama
Jagoda, ja wykorzystalam te strzykawki od menouru bo miałam ich w cholerę i szkoda mi było je wyrzucać ;)
Fakt, nie zmieści się wszystko na raz ale ja się 2x kułam tą samą (nabrałam do ełna, zrobiłam zastrzyk i potem dobierałam resztę)

To w różnych labach? Która próbka była pobierana wcześniej? Nie, żebym ci nadzieje robiła bo mogą być też różnice w oznaczeniach spowodowane pomiarem na innym aparacie, ale jeśli ta próbka z wynikiem 3,6 była pobierana później to może akurat rośnie ;) jak jesteś taka niecierpliwa to idź jutro trzaśnij znowu i będziesz widać czy to rośnie czy spada. Szczerze mówiąc u mnie tydzień po zastrzyku już nie było śladu we krwi.
Mam już igły, więc git:) te już lepiej wyglądają :)
 
Do góry