reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już z tego szpitala nie wyjdę. Teraz pozostaje tylko modlić się o każdy dzień. Właśnie wszystko do mnie dociera. Jestem na dnie rozpaczy. Dostałam sterydy do tego jakiś lek na powstrzymanie porodu w ciągłym wlewie na 48 godzin. Wody cały czas powoli odchodzą.
Jak sytuacja? Bardzo się martwię. :(
 
Ja

Nie mialam jeszcze stymulacji ale dziewczyny czasem pisaly i pokazywały zdj z siniakami, ale to chyba roznie bywa. Nie wiem. Jak to wogole jeatem przerazona tym ze mam sobie sama dawac zastrzyki.

Zaangazuj męża ;) mój robił tak delikatnie, że nie miałam ani jednego siniaka i do dzisiaj robi mi zastrzyki z heparyny. W ciągu ostatnich 6 miesięcy było może 5 malych siniaczkow. Ja robiłam sobie 3 zastrzyki z heparyny i wszystkie trzy zakończyły się siniakami... Wydaje mi się, że on jest tak skupiony na tym, żeby nie zrobić mi krzywdy, że robi to dużo delikatniej niż ja.
 
Lecze sie w Niemczech, na 13 lutego mam termin do immunologa z tymi wszystkim wynikami. Bylam juz 4 razy w naturalnych ciazach: puste jajo, poronienie zanim cos bylo wiadomo i dwie pozamaciczne. 3 transfery ivf, bez efektu. Rozumiem ze te genotypy mogly miec wplyw na problemy z zagniezdzeniem np. przy ivf, ale czy mialy tez wplyw na ciaze ktore byly? Logika nakazuje myslec ze pewnie tak. Dodatkowym utrudnieniem jest moja endomenda. Wiadomo cos na temat rokowań na ciąże przy tym genotypie AA? Mozna liczyc na to ze Accofil zalatwi sprawe? Jak sie go stosuje, w sensie w jakis odstepach czasu od transferu, to kroplowka, tabletki?
Ja miałam najpierw wlew domaciczna (po punkcji jajników) a później zastrzyki co 3-5 dni aż do pozytywnej bety i później jeszcze że 2 razy (jak to określił Docento). Ale poza Polską chyba trochę inaczej się postępuje.

A ja po kontrolnym USG. Z kruszynką wszystko dobrze, 8t5d i ma 2 cm . Prenatalne 04.02. Opryszczka, katar, kłucie, bóle, stres - wystarczy . Teraz czas na radość trzymam kciuki za radość u Was!
Suuuuper! Bardzo się cieszę. To prenatalne będziemy miały podobnie, ja na koniec stycznia:)
@dżoasia Ty chcesz żebyśmy tu na zawał padły? Proszę nie straszyć, tylko gładzić brzuszek, żeby się uspokoił. Mam nadzieję, że krwawienie to już epizod w czasie przeszłym? Baaardzo mocno zaciskam kciuki za 2 serduszka, niech pikają z całych sił:)
 
Caly czas się zastanawiam czy jeśli będę miała co transferować,to decydowac sie na PGS?..
Mam potwierdzona mutacje MTHFR C677t, Hashimoto,niskie amh=kiepskie komorki. Co byscie doradziły zrobić jeszcze moze "zamiast"PGS? Jakie mutacje sprawdzić u siebie i męża?
Wiem ze to PGSa nie zastapi,ale boje się zabierac komorek zarodeczkowi do badania,bo co jesli beda słabe i mu to zaszkodzi..

Ile czeklyscie na wynik kariotypu?
Jakie macie opinie,doswiadczenia? Podzielcie się proszę
Ja bym na Twoim miejscu nie robiła jeśli oboje nie będzie mieć jeszcze większych problemów generycznych to zrezygnowałbym z tego badania, ale nie jestem ekspertem
 
reklama
Caly czas się zastanawiam czy jeśli będę miała co transferować,to decydowac sie na PGS?..
Mam potwierdzona mutacje MTHFR C677t, Hashimoto,niskie amh=kiepskie komorki. Co byscie doradziły zrobić jeszcze moze "zamiast"PGS? Jakie mutacje sprawdzić u siebie i męża?
Wiem ze to PGSa nie zastapi,ale boje się zabierac komorek zarodeczkowi do badania,bo co jesli beda słabe i mu to zaszkodzi..

Ile czeklyscie na wynik kariotypu?
Jakie macie opinie,doswiadczenia? Podzielcie się proszę
Laurka do novum nie masz daleko...
 
Do góry