reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana wyniki masz super! Trzymam kciuki za USG. Dawaj szybko znać.

Dziewczyny, ja dostałam wyniki testu glukozy:
Na czczo - 84,4
Po godz. 161,5
Po 2 godz. 187
Czy ktoś może miał podobnie na początku ciąży? Czy to może oznaczać cukrzycę?
I jeszcze jestem zdziwiona moim TSH, dzisiaj 0,73 a jeszcze 2 tygodnie temu ponad 5. Czy to możliwe, że po 2 tyg. brania euthyroxu tak poleciał w dół? Endokrynolog mówił, że powinnam zrobić badania po 6 tyg., bo wcześniej wyniki nie ruszą. No ale ja se zrobiłam i teraz mam zagwostkę. Kiedyś między stymulacjami miałam takie wahnięcie, najpierw prawie 3 a po 3 dniach 1. Ale uznałam, że to problem laboratorium. A teraz już zgłupiałam.
Kochana, jest możliwe, że tarczyca ładnie zeszła. Zazwyczaj trwa to dłuzej, dlatego lekarz tak mówił.
Co do cukru to niestety taki wynik = rozpoznanie cukrzycy ciążowej.
Dziewczyny pomódlcie się za moją córeczkę. Nie mam sił aby wszystko opisywać. Szyjka zgładzona, wody się sączą. Jestem w szpitalu, zaczyna się walka o każdy dzień. Boże daj mi siły.
Jezu. Trzymajcie się!
 
reklama
Dziewczyny z Krakowa. Macie jakiegoś dobrego gin? Nie mogę się zdecydować, chciałabym dodatkowo chodzić prywatnie najlepiej do takiego z Kopernika. Pomocy
Tak jak Margit isze, Inga Ludwin No1 :)
Kochana wyniki masz super! Trzymam kciuki za USG. Dawaj szybko znać.

Dziewczyny, ja dostałam wyniki testu glukozy:
Na czczo - 84,4
Po godz. 161,5
Po 2 godz. 187
Czy ktoś może miał podobnie na początku ciąży? Czy to może oznaczać cukrzycę?
I jeszcze jestem zdziwiona moim TSH, dzisiaj 0,73 a jeszcze 2 tygodnie temu ponad 5. Czy to możliwe, że po 2 tyg. brania euthyroxu tak poleciał w dół? Endokrynolog mówił, że powinnam zrobić badania po 6 tyg., bo wcześniej wyniki nie ruszą. No ale ja se zrobiłam i teraz mam zagwostkę. Kiedyś między stymulacjami miałam takie wahnięcie, najpierw prawie 3 a po 3 dniach 1. Ale uznałam, że to problem laboratorium. A teraz już zgłupiałam.
Skonsultuj sie z lekarzem, to na ewno. W ciąży to lubi skakać, a jak jeszcze jestes na lekach to tym bardziej. Z cukrem nieciekawie o_O
Moje drogie wczoraj byłam na pierwszym USG, 25dpt...serduszko bije jak szalone 106 uderzeń a malizna ma 3,1mm :) .W koncu jestem spokojna.
Mam pytanie do dziewczyn z Krakowa - szukam lekarza prowadzącego ...słyszałam,że na Ujastek jest ok...tylko do kogo? Zależy mi na cesarce .
@dżoasia może Ty masz jakieś info gdzie i do kogo warto?:)
Nie wiem jak z cesarką "na życzenie" ale jak już wcześniej było pisane - Inga ;)
@dżoasia wiesz może co u Asi?Podniosla się już po stracie Damiana?
Raz jest leiej, raz gorzej. Przeważnie ciężko, ale jakoś próbuje sobie radzić. ehh

@motylek24 całym serduchem przy Was :* Daj znać co u Was jak tylko coś będziesz wiedziała :*
 
Ja miałam 6.12 pierwszy transfer i od razu 2 zarodki podane. Pani embriolog mnie przez telefon pytała ile chcemy podawać jak dzwoniła z info jak się rozwijają. Później w klinice też pytali żeby się upewnić, ale nikt nie doradzał żeby dać 1.
Ano widzisz, ja napisałam jak ja miałam było to dwa lata temu.Super że masz dwa ;) oby było wszystko dobrze .
 
Nie ma się czym chwalić bo nic za bardzo nie było widać. Nie chciałam usg dowcipnego, dottore tez nie był za tym, żeby tam gmyrać więc oblookał tylko przez brzuch. No i nie wiemy na 100% czy jest 1 czy 2. Ale 1 na bank i na bank we właściwym miejscu :)
Teraz tydzień prawdy... Jak nie dostanę krwotoku to mogę mieć nadzieję...
Trzymam mocno kciuki!! [emoji110]
 
Kochana, kto decyduje o ilości transferowanych zarodków ? Niebawem będę podchodziła do pierwszego in vitro. Za tydzień zaczynam stymulację. Czy lekarz sugeruje ilość zarodków? Czy wiek ma znaczenie ? Od czego to zależy? Gratuluję synka i szczęśliwego pierwszego podejścia :-)
U nas lekarz, chciałam mieć podane dwa ale było [emoji3516][emoji3516] nu nu nu.
A to wszystko wina mojego wieku [emoji848]

@motylek24 modlitwa i myślami z Tobą!
 
U mnie dr powiedzial ze podadza mi tylko jeden zarodek bo nie chce ryzykowac ciazy Mnogiej i powiem szczerze ze wole podchodzic kilka razy z jednym zarodkiem niz ryzykowac blizniaki. Wydaje mi sie ze dla dziecka lepiej jak ma brzuszek tylko dla siebie :-) poza tym zawsze jest ryzyko ze zarodek moze sie podzielic i z jednego beda blizniaki wiec balabym sie ryzykowac jeszcze jednym zarodkiem i Zdrowiem moich malenst :-) moj plan to jeden zarodek do skutku jak sie uda i beda jeszcze zarodki to po 6 miesiacach od Porodu wroce po kolejne :-) az zabiore do domu wszystkie Moje malenstwa heheh :-)
 
reklama
Do góry