reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

http://Zobacz załącznik 914825 Zobacz załącznik 914826
Dziewczynki przedstawiam moje szczęście :-) :)
Lekarz włączył 3d ale maluch zakrył się :Dwstydzioch po mamusi :laugh2:
Wyszła mi glukoza na czczo 101 (norma 78-99) powtórka badan za trzy tygodnie i do tego momentu dieta o niskim indeksie glikemicznym ,zakaz słodyczy ( dobrze że nie mam na nie ochoty)
Po raz pierwszy usłyszałam serduszko maleństwa... przeżycie niesamowite:biggrin2:
❤️❤️ slodziaczek malutki! A który to tc?
 
reklama
Tak, miałam mieć leczenie immunosupresyjne w kolejnym cyklu, ale poszliśmy na żywioł. Z tym że włączyliśmy intralipid, żeby zbić wysokie nk, które wyszło u mnie, i encorton większy biorę 15 mg. Mam też heparynę 0,6 według zaleceń Paśnika, bo wyszła mi mutacja MTHFR i PAI 1. Więc uważam, że warto przyjrzeć się immunologii, bo poprzednio miałam bete zero.
Gratuluje bety i mocne kciuki za przyrost!! :) dajesz mi nadzieje ze po immunologii sie udaje. Ja czekam na wizyte u dr Pasnika i tez zaczynam dzialac dalej. Ale narazie czekam na termin bo na przyszly rok jeszcze nie zapisuja a w tym juz nie ma miejsc:( poczekam. Porobie badania pojde juz z wynikami niektorych. Czy dr pozytywnie patrzy na takie samodzielne dzialania w kwestii badan?
 
Gratuluje bety i mocne kciuki za przyrost!! :) dajesz mi nadzieje ze po immunologii sie udaje. Ja czekam na wizyte u dr Pasnika i tez zaczynam dzialac dalej. Ale narazie czekam na termin bo na przyszly rok jeszcze nie zapisuja a w tym juz nie ma miejsc:( poczekam. Porobie badania pojde juz z wynikami niektorych. Czy dr pozytywnie patrzy na takie samodzielne dzialania w kwestii badan?
Tak, z tego co wiem, nie robi problemu, jak się przyjdzie ze swoimi badaniami.
Kochana, jak ci zależy na czasie, to dzwoń do APC w Łodzi, tak koło 14.00, 15.00 zwalniają się terminy na następny dzień. Ja tak zrobiłam i właściwie w miesiąc miałam dwie wizyty, jedną, na której zlecił badania, a drugą już z wynikami, na której dał zalecenia.
Śledź też forum, bo dziewczyny czasem oddają wizyty, ostatnio nawet ktoś zwalniał, ale nie pamiętam kto
 
Nadzieja pytałaś czy 40 się udaje. Masz odpowiedź dzisiejsza beta Akatombo. Dziewczynki jak będziecie coś wiedziały o Oliwce to dajcie tu znać, aż zamarłam ale wierzę że w dzisiejszych czasach wyjdzie na prostą. Gosiu siły kochana i wiary.
@Margit2018 @Akatombo mam nadzieję, że wkrótce ja dostąpię tego niesamowitego uczucia szczęścia ❤️❤️
 
reklama
Tak, miałam mieć leczenie immunosupresyjne w kolejnym cyklu, ale poszliśmy na żywioł. Z tym że włączyliśmy intralipid, żeby zbić wysokie nk, które wyszło u mnie, i encorton większy biorę 15 mg. Mam też heparynę 0,6 według zaleceń Paśnika, bo wyszła mi mutacja MTHFR i PAI 1. Więc uważam, że warto przyjrzeć się immunologii, bo poprzednio miałam bete zero.

To super! I teraz trzymamy za piekny przyrost [emoji173]️
 
Do góry