reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana wiele z nas akrwawi/plami a z dzieckiem jest ok. Po co sie zameczasz ta beta? Ja plamilam do 8tc i za kazdym razem jezdzilam na ip i dzięki temu moglam spać spokojnie. Zajedz, zrobia Ci usg i sie uspokoisz bo maluszkowi Twoj stres jest nie potrzebny
W sobotę jak byłam na IP to lekarz kazał sprawdzić betę. Dziś już nie jadę do szpitala, bo w sumie po co... Zobaczymy jak będzie rano. A Ty plamilas czy krwawilas? U mnie to wygląda jak okres....
 
reklama
:no: u mnie nie jest dobrze; sobotni transfer odwołany, a ja leżę w szpitalu z hiperstymulacją , powiększonym jajnikiem i na całe szczęście niewielką ilością płynu w macicy.Ból brzucha przeraźliwy... a mój M nie chce już słyszeć o in vitro:realmad:jedyne pocieszenie zostaje w zarodkach co by się ładnie dzieliły,wczoraj dzwonili z laboratorium i z13 komórek nadawało sie 8,ale 6 zaczelo sie ladnie dzielic a na te dwie czekamy,tylko aby do 5 tej doby dotrwało jak najwięcej...brak słów mi dzisiaj...a miało być tak pięknie....
 
Ostatnia edycja:
W sobotę jak byłam na IP to lekarz kazał sprawdzić betę. Dziś już nie jadę do szpitala, bo w sumie po co... Zobaczymy jak będzie rano. A Ty plamilas czy krwawilas? U mnie to wygląda jak okres....
Gortat ale wielu dziewczynom pęka krwiak i maja potok. Ze skrzepami nawet... a dzieciątku nic nie jest. Tylko usg ci powie co i jak, trzymam kciuki i wierze ze będzie dobrze.
A jakie bierzesz leki? Zrób może przy tej becie jak ja robisz prg, może trzeba zwiekszyc dawki. Najlepiej badanie zrób PRZED poranna aplikacja, pojedź z samego rana a po badaniu myk do lazienki
 
A mi znowu dziecko spać nie daje. Dziś o 4 mnie wybudziło i tak od paru dni. W dusznej aptece wyczekałem pół godziny głównie siedząc to mnie musieli cucilic wczoraj, zrobiło się zamieszanie bo się osuwać zaczęłam przy płaceniu. Ale poza tym czuje się swietnie byle był przewiew.
 
:no: u mnie nie jest dobrze; sobotni transfer odwołany, a ja leżę w szpitalu z hiperstymulacją , powiększonym jajnikiem i na całe szczęście niewielką ilością płynu w macicy.Ból brzucha przeraźliwy... a mój M nie chce już słyszeć o in vitro:realmad:jedyne pocieszenie zostaje w zarodkach co by się ładnie dzieliły,wczoraj dzwonili z laboratorium i z13 komórek nadawało sie 8,ale 6 zaczelo sie ladnie dzielic a na te dwie czekamy,tylko aby do 5 tej doby dotrwało jak najwięcej...brak słów mi dzisiaj...a miało być tak pięknie....
Trzymaj się. Rozumiem, ja nigdy nie miałam transferu na swieżo bo ryzyko hiperki za duże. Co prawda nigdy szpital, musiałam w domu poleżeć i zawiązanie butów zdziebko nieprzyjemne było. Trochę płynu, jajniki się powiększyły. Trzymam kciuki za zarodeczki.
A jakie leki dostajesz, jakie duże jajniki?
 
Trzymaj się. Rozumiem, ja nigdy nie miałam transferu na swieżo bo ryzyko hiperki za duże. Co prawda nigdy szpital, musiałam w domu poleżeć i zawiązanie butów zdziebko nieprzyjemne było. Trochę płynu, jajniki się powiększyły. Trzymam kciuki za zarodeczki.
A jakie leki dostajesz, jakie duże jajniki?
Narazie trzy kroplówki, kazali brać dalej liteine i estrofem,noi dali jeszcze nospe,jajnik ma 10 cm wiem że się napracował bo drugi nie produkował aż tyle pęcherzyków ,a ból jest strasznie nieprzyjemny i wczoraj dwa razy zemdlałam w klinice już dawno nie miałam takiej jazdy.
No a Ty kochana widzę że szalejesz kurcze przysługuje Ci obsłużenie bez kolejki a nie 30 minut czekania,może czas to wykorzystać bo jak nie teraz to kiedy?
:yes:
 
W sobotę jak byłam na IP to lekarz kazał sprawdzić betę. Dziś już nie jadę do szpitala, bo w sumie po co... Zobaczymy jak będzie rano. A Ty plamilas czy krwawilas? U mnie to wygląda jak okres....
Gotart trzymaj sie. Przypominam, ze przy krwawieniu leku dowcipne sie nie wchlaniaja, wiec albo trzeba dolozyc doustnych albo te dowcipne pakowac w dupke. Jak teraz sytuacja? Krwawisz jeszcze? Boli cie brzuch? Bierzesz rozkurczowe leki?
 
Narazie trzy kroplówki, kazali brać dalej liteine i estrofem,noi dali jeszcze nospe,jajnik ma 10 cm wiem że się napracował bo drugi nie produkował aż tyle pęcherzyków ,a ból jest strasznie nieprzyjemny i wczoraj dwa razy zemdlałam w klinice już dawno nie miałam takiej jazdy.
No a Ty kochana widzę że szalejesz kurcze przysługuje Ci obsłużenie bez kolejki a nie 30 minut czekania,może czas to wykorzystać bo jak nie teraz to kiedy?
:yes:
Megi trzymaj sie! :*
 
92829498-3ED5-4A53-AB68-56DD3C1466C8.jpeg
Narazie trzy kroplówki, kazali brać dalej liteine i estrofem,noi dali jeszcze nospe,jajnik ma 10 cm wiem że się napracował bo drugi nie produkował aż tyle pęcherzyków ,a ból jest strasznie nieprzyjemny i wczoraj dwa razy zemdlałam w klinice już dawno nie miałam takiej jazdy.
No a Ty kochana widzę że szalejesz kurcze przysługuje Ci obsłużenie bez kolejki a nie 30 minut czekania,może czas to wykorzystać bo jak nie teraz to kiedy?
:yes:
Miałam czas, same staruszki przede mną a poza tym usiadłam. Całkiem chłodno było nie miałam pojęcia ze mnie tak zetnie. Na powietrzu od razu lepiej. No na przyszłość będę wiedziała żeby duchoty uńikac.

Co do hiperki to jak ja przyszłam w 3 dniu do Novum i tez odrobina wody, jajniki 10cm to od razu leki mi zapisano. O takie
Ten dostinex zwłaszcza i Orgametril i clexane bo ja żylaki mam. Amotax to po punkcji antybiotyk. No i nie rozkręciło się dalej, wystarczyło w łóżku poodpoczywać. Może spytaj w szpitalu o to na obchodzie, wiem ze czasem w szpitalach nie wiedza co robić do końca przy hiperkach.
 

Załączniki

  • 92829498-3ED5-4A53-AB68-56DD3C1466C8.jpeg
    92829498-3ED5-4A53-AB68-56DD3C1466C8.jpeg
    177,7 KB · Wyświetleń: 506
reklama
Do góry