reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak,teraz mam krwotoczną.Brałam ten Orgamentil po 2 tabletki dziennie przez 9 czy 10 dni i od niedzieli odstawiłam i tez czekam na okres. Wizytę mam w czwartek i mam nadzieje,ze juz go dostanę i,ze nie będę miała juz tej torbieli bo od tego zależy czy będę mogła zacząć stymulację czy będę znowu miesiąc czekać. Wiec jesteśmy aktualnie w podobnej sytuacji :)
No ja mam brać też przez 10 dni primolut nor i potem powinien przyjść okres zawsze przychodził w połowie brania tych tabletek a teraz cisza spokój i jeśli nie będzie boleć to między 2 a 3 dniem wizyta i jak nie będzie tej torbieli to estrofem i przygotowanie do transferu więc się okaże co dalej będzie
 
reklama
@dzoasia i @@annemaria co u Was? Na jakim jestescie etapie??
Ja na tym samym co ostatnio:p
Dziewczyny, jakie badania robililyscie po poronieniach ? I kogo polecacie w okolicach Wroclawia z immunologów?
@dzoasia i inne mądre głowy pomóżcie!
Pozdrawiam Was wszystkie.
Panel krzepliwosci, przeciwciala przeciwlozyskowe, przeciwplemnikoww, ana1 ana2, mthfr, homocysteina, witaminy. Chiba tyle. Reszta od Pasnika - cytokiny, subpopulacje limfocytow, lct.
 
W Novum 1250 + wcześniej 800 za rozmrożenie. No i wizyty, dodatki. Podobno pracują na embrioglue w standardzie - przynajmniej kiedyś nie wiem jakie teraz daja podłoże.
Aha. :)
No tak jeszcze wizyty. Tak więc za ostatnie podejście, to lekko 3 tysie poszły. Kuźwa, taniej i przyjemniej byłoby znaleźć kochanka. [emoji14]
 
Sama zaproponowała ten Encorton brałam go od 2 dnia cyklu przez kolejne 20 dni po 1 tabletce (20mg) plus oczywiście acard i estrofem. Nic więcej nawet nie miałam nacinania otoczki ani Embryoglue ( bo wiadomo na nie nie wyraziła zgody). Na tej wizycie dałam jej do zrozumienia, że jeśli teraz się nie uda to będę zmuszona przerwać leczenie ze względu na finanse bo musiałabym zacząć całą procedurę od początku, aczkolwiek czy to zrobiło na niej jakiekolwiek wrażenie, wątpię [emoji14] nawet mam wrażenie, że mnie za bardzo nie lubiła heh :)
No wlasnie sama zaproponowała. Czemu mi nie chce? [emoji24][emoji24][emoji24] może być co innego ale coś zwiększającego moje szanse.
 
reklama
Do góry