reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Potrzebuję opinii. :) do szefa szefów w invimedzie we Wro są długie terminy na jesień dopiero. Są tam też inni lekarze, poproszę o opinie na ich temat. Wiem, że którychś z nich nie robi transferów na cyklu naturalnym a wolę na cyklu naturalnym. ;) tak więc wszelkie opinie mile widziane tu lub na priv. :)

A gdybys napisała do niego maila ? Albo spróbowała się umówić nie ze to pierwsza tylko kolejna? Wtedy terminy są szybsze, bo to w zasadzie nie jest pierwsza wizyta nieplodnosciowa tylko zmiana lekarza ... eh :/
 
reklama
Potrzebuję opinii. :) do szefa szefów w invimedzie we Wro są długie terminy na jesień dopiero. Są tam też inni lekarze, poproszę o opinie na ich temat. Wiem, że którychś z nich nie robi transferów na cyklu naturalnym a wolę na cyklu naturalnym. ;) tak więc wszelkie opinie mile widziane tu lub na priv. :)

Jest jeszcze młody przystojny doktor M.T. Prawa ręka szefa, ma bardzo dobre opinie byłam u niego kilka razy na wizytach w zastępstwie doktora G
 
Acard brałam, bo mi kazała ale to była tylko jedna tabletka, po dwóch tygodniach brania luteiny w łydkach miałam uczucie zastoju, nie wiem czy to ma jakiś związek ale tak było też przy 2 poprzednich transferach.
Dzwonili do mnie z kliniki i zaproponowali mi wizytę u szefa szefów jako nowego lekarza dopiero w październiku.
W środę idę do mojej dr zobaczyć, co mi zaproponuje, jeśli nic, to zmieniam lekarza albo przenoszę zarodki do Ciechocinka. Potrzebuję do ostatecznej decyzji opinii o innych lekarzach w mojej klinice oraz informacji o kosztach przeniesienia zarodków.

Kurczę ja acard biorę od 2dc :/
 
reklama
Do góry